Karaman Mahallesinde Su Kesintisi

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürlüğü'nün kent genelindeki su deposu yenileme ve şehir suyunun tek merkezden izleneceği SCADA sistemi kurulması çalışması dolayısıyla, 08 Şubat Pazartesi günü Merkezefendi ve Karaman Mahallesi'nin bazı bölgelerinde 14.00-18.00 saatleri arasında su kesintisi yapılacak.

GÜNCEL 06.02.2016, 12:01 06.02.2016, 12:07
Karaman Mahallesinde Su Kesintisi
Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü'nün kent genelindeki su deposu yenileme ve şehir suyunun tek merkezden izleneceği SCADA sistemi kurulması çalışması dolayısıyla su kesintisine gidilecek.
Bu kapsamda 08 Şubat Pazartesi günü Merkezefendi İlçesi Esnaf Sitesi-2 Su Deposu'nda devam eden çalışmaların tamamlanabilmesi için Merkezefendi ve Karaman Mahallesi'nin sel kanalının üzerinde kalan bölgesinde, Şehit Öğretmen Yusuf Batur Caddesi ve Ali Dartanel Caddesi arasında kalan bölgede ve bağlı sokaklarında 14.00-18.00 saatleri arasında planlı su kesintisi yapılacak. Mahalle sakinlerinin kesintilerden mağdur olmamaları için önlem almaları gerektiği kaydedilirken, çalışmaların erken tamamlanması durumunda su belirtilen saatten önce verilebilecek.

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)