banner1029

Hüseyin İnamlık İstifa Etti

AK Parti Tavas İlçe Başkanı yeniden seçilen Denizli Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hüseyin İnamlık meclis üyeliği görevinden istifa etti.

Hüseyin İnamlık İstifa Etti
banner1262

Denizli Büyükşehir Belediye Meclis toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda geçtiğimiz hafta AK Parti Tavas İlçe Başkanı yeniden seçilen Hüseyin İnamlık meclis üyeliği görevinden istifasını sundu. Denizli Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hüseyin İnamlık hafta sonu gerçekleşen AK Parti Tavas İlçe Başkanlığı seçimlerinde İlçe Başkanı seçilmişti. İnamlık İlçe Başkanı olması ile beraber Meclis Görevinden bugünkü toplantıda istifa etti. Yerine CHP’li İsmail Taşkıran meclis üyeliği görevine geldi.
 

VEDA KONUŞMASI YAPTI

AK Parti İlçe Teşkilatı Başkanlığı görevi görevi nedeniyle meclis üyeliğinden ayrılan İnamlık, mecliste bir veda konuşması yaptı. İnamlık’ın konuşmasında "Cumartesi günü Tavas ilçe kongremizi gerçekleştirdik. Daha önce genel merkezimizin aldığı karar üzerine meclis üyeliği ve ilçe başkanlığını beraber yürütüyordum. Bundan sonra meclis üyesi olarak aranızdan ayrılıyorum. 3 buçuk sene burada beraberdik çok güzel anılarımız oldu. Gerek komisyonumda gerek meclis üyesi arkadaşlarla güzel günlerimiz geçti. Sizlerden ayrılmak çok zor özellikle sizin gibi bir Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan olduğu için çok şanslıyız. Meclis üyesi kardeşlerime de sizlerin huzurunda veda ediyorum ve teşekkür ediyorum”dedi. İnamlık konuşmasında "Uzman Çavuş Muhammet Arıkan Mardin’in Nusaybin ilçesinde şehit düşmüştür. Denizlimize ve milletimize başsağlığı, ailesine sabır diliyorum" temennisinde de bulundu. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan tarafından hizmetleri için plaket verildi.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243

banner1241