Honaz Dağına Uydudan Görülen Bayrak Yaptılar

DENİZLİ'de Honaz Dağı'nın eteklerindeki 785 metrekare büyüklüğündeki dev Türk bayrağı yenilenerek 15 Temmuz şehitlerine adandı.

Honaz Dağına Uydudan Görülen Bayrak Yaptılar
banner1262
Dağdaki dev Türk bayrağı 15 Temmuz şehitlerine adandı

Daha önce Honaz Dağı'nın eteklerine taşların üzerine kırmızı ve beyaz boyayla yapılan dev Türk bayrağı hava koşulları nedeniyle soldu. Bayrağın bulunduğu dağın yamacının dik olması ve aşırı sıcak hava nedeniyle tadilat iki gün sürdü. Cankurtaran Mahallesi'nde yaşayan Cankurtaranlı Gençler bayrağın tadilatı için yoğun çaba sarf etti. Yapılan boyama çalışmalarının ardından Honaz Dağı eteğindeki 785 metrekare büyüklüğündeki Dev Türk bayrağı yeniden muhteşem görünüme kavuştu. Yapılan çalışmayla yenilenen bayrak, 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olanlara adandı.

 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2016, 20:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin Engin
Hüseyin Engin - 2 yıl Önce

Haberiniz yanlış haber Sabıt Kızılhan ve mustafa Ünal başlatmamıştır. Planı projesi yapımı desteği herşeyi CANKURTARANLI GENCLERİNDİR HİC BİR ŞEKİLDE HABERİ FARKLİ İSİMLERLE KULLANAMAZSİNİZ.. O zorlu koşullarda yapılan işlemi gelip orda görüp orada emek veren çalışan arkadaşlarla röportaj yapmalısınız yaptığınız haber haber değildir.. Büyük bir tepkiyle kınıyorum....

Admin
Admin - 2 yıl Önce

Sabıt Kızılhan ve Mustafa Ünal isimlerinin haberden kaldırılması isteği üzerine haberden isimlerini kaldırdık Hüseyin Bey. "Emek sadece bizim değil tüm orada çalışanların" dedi ve isim geçmemesini istedi.

SIRADAKİ HABER
banner1243