Güneşe Aldanmayın Denizli'ye Kar Geri Geliyor

Soğuk ve kar yağışlı havanın ardından hafta sonunda baharın güzelliğini yaşayan Denizli’ye tekrar kar geliyor. Denizli’de Çarşamba günü 14 ilçede karla karışık yağmur bekleniyor.

GÜNCEL 29.03.2021, 10:01 29.03.2021, 10:29
Güneşe Aldanmayın Denizli'ye Kar Geri Geliyor
banner1749

HABERDENİZLİ.COM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Denizli için yeni haftanın hava durumu açıklandı. Hafta sonunda baharın güzelliğini yaşayan Denizli’de sağanak yağışlar etkili olması bekleniyor.

Pazartesi günü bulutlu bir hava etkili olması bekleniyor. Hava sıcaklığı en düşük 6 derece, en yüksek 18 derece hissedilecek. Salı, Çarşamba ve Perşembe günü sağanak yağış bekleniyor.

Hava sıcaklığı Salı günü en düşük 6 derece, en yüksek 13 derece; Çarşamba günü en düşük 4 derece, en yüksek 10 derece; Perşembe günü en düşük 5 derece, en yüksek 12 derece olması bekleniyor.

14 İLÇEYE KAR YAĞACAK

Çarşamba günü Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Kale, Serinhisar ve Tavas İlçelerinde karla karışık yağmur bekleniyor.

Cuma günü ise sağanak yağışlar yerini güneşe bırakacak. Hava sıcaklığı en düşük 6 derece, en yüksek 16 derece hissedilecek.

Yorumlar (0)