Genç MÜSİAD, Başkan Zolan’a Konuk Oldu

Genç MÜSİAD Denizli yönetim kurulu üyeleri, Ekim ayında hizmete açılan Bağbaşı Yaylası, Teleferik Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltı organizasyonunda Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a konuk oldu.

Genç MÜSİAD, Başkan Zolan’a Konuk Oldu
Genç MÜSİAD Denizli üyeleri ve ailelerin de katıldığı organizasyonda; Teleferik ve Bağbaşı yaylasının güzelliği, yapılan sosyal tesislerin Denizli ekonomisine ve bölgeye katkıları değerlendirildi. Kompleks proje hakkında Genç MÜSİAD Üyelerine bilgiler veren Başkan Zolan, Teleferiğin 6 dakikada 1400 metre rakıma çıktığını, günlük 7-8 bin kişiyi ağırlama kapasitesine sahip olduğunu belirtti. Bağbaşı Yaylasındaki yapılan düzenlemelerle, gerektiğinde konaklanabileceğini belirten Zolan, “Burada yapılan sosyal tesisler, seyir alanları ve konaklama amaçlı bungalov tipi doğal evlerle bölgenin turizm potansiyelini geliştirmeyi hedefliyoruz. Teleferik sayesinde kent merkezi ile Bağbaşı Yaylası arasındaki  mesafe 2 saatten 6 dakika’ya indirilmiş durumda.” Ifadelerini kullandı. Genç MÜSİAD Denizli Başkanı Muharrem Kılcı, Tesislerin bölgedeki turizm ve sosyal aktivitelerin gelişmesine büyük katkı sağlayacağını belirterek, Başkan Zolan’a Teşekkür etti.

Denizli ve Bölgedeki ekonomik gelişmelere dikkat çeken Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Genç MÜSİAD Denizli Başkanı Muharrem Kılcı, toplantıda ekonominin güncel sorunlarıyla birlikte Rusya ile yaşanan ekonomik krizin ekonomiye ve Denizli ihracatına yansımaları da değerlendirdi. Toplantıya katılan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Genç MÜSİAD’ın Türk İş dünyasına katkılarının önemine dikkat çekerek Genç MÜSİAD Denizli’ye her zaman desteklerinin devam edeceğini, yapılacak bütün organizasyonları imkânları doğrultusunda destekleyeceklerini söyleyerek, gençlerin ilerlemesini görmekten hep mutluluk duyduğunu dile getirdi. 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2015, 16:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243