Eski Belediye Başkanının Torunu Genç Yaşta Hayatını Kaybetti

Denizli'de Çardak eski Belediye Başkanı Fehmi Kocatürkmen'in torunu Vural Türkmenoğlu, İstanbul'da hayatını kaybetti. 39 yaşındaki Türkmenoğlu'nun, Covid-19 testinin pozitif çıktığı, asıl ölüm nedeninin ise yapılan otopsinin ardından böbrek yetmezliği olduğu öğrenildi. Türkmenoğlu, yarın Çardak'ta toprağa verilecek.

GÜNCEL 14.10.2020, 09:31 13.11.2020, 08:52
Eski Belediye Başkanının Torunu Genç Yaşta Hayatını Kaybetti

Edinilen bilgiye göre İstanbul’da özel bir otelde yönetici olarak görev yapan Vural Türkmenoğlu, önceki gün rahatsızlandı. 39 yaşındaki Türkmenoğlu, hemen sağlık ekipleri tarafından Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesine ardından da Haydarpaşa Numune Hastanesine kaldırıldı. Burada bir süre tedavi gören genç adam, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Dün hayatını kaybeden Türkmenoğlu’nun kesin ölümü yapılan otopsinin ardından belli oldu. Covid-19 testi pozitif çıkan Türkmenoğlu, böbreklerin iflas etmesinin ardından hayatını kaybettiği öğrenildi.

ESKİ BAŞKANIN TORUNU

Türkmenoğlu’nun ölümü ailesini ve memleketi Denizli’nin Çardak ilçesini yasa boğdu. 39 yaşındaki Türkmenoğlu’nun 1999-2004 yılları arasında  Çardak Belediye Başkanı Fehmi Türkmenoğlu’nun torunu olduğu öğrenilirken, cenaze töreni yarın yapılacak. Tarih mezunu olan Türkmenoğlu’nun aynı zamanda yazar olduğu 100 Soruda Endülüs Tarihi adlı bir kitabının da bulunduğu öğrenildi.

Yorumlar (0)