Ersoy, göreve başladı

İzmir Orman Bölge Müdür Yardımcılığı görevinden Denizli Orman Bölge Müdürlüğü görevine atanan Ahmet Ersoy, göreve başladı.

Ersoy, göreve başladı

İzmir Orman Bölge Müdür Yardımcılığı görevinden Denizli Orman Bölge Müdürlüğü görevine atanan Ahmet Ersoy, göreve başladı. Denizli Orman Bölge Müdürü iken Orman Genel Müdürlüğü Başmüfettişliği görevine atanan Mümtaz Kanat’ın yerine atanan Ahmet Ersoy,  “Denizli’ye yabancı değilim. Uşak’ta görev yaptığım süre boyunca Denizli ile birçok ortak çalışma gerçekleştirdik. Buradaki personelin hemen hemen hepsini tanıyorum. İncelemelerime göre burada müdürlüğümüz güzel işler yapmış. Bizde bu çalışmaların devam etmesi için elimizden geleni yapacağız” dedi.  Denizli’nin hızlı büyüyen bir şehir olduğunu söyleyen Ersoy, “Denizli hızlı büyüyen gelişime açık bir şehir atık büyükşehirde oldu. Bu noktada bizde üzerimize düşen görevleri yerine getireceğiz. Ormanlık alan olarak bakıldığında Denizli Türkiye’deki birçok kente göre oldukça iyi durumda. Çalışmalara devam edeceğiz ve hızlandıracağız” dedi.
Ahmet Ersoy kimdir?
1961 yılında Kütahya Simav’da dünyaya gelen Ahmet Ersoy evli ve 2 çocuk babası. 1984 yılı İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi mezunu olan Ersoy, 1986-1995 yılları arasında Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü (OBM) Azdavay İşletmesi Merkez şefliği mühendisi, Kastamonu OBM Daday işletesi Ballıdağ şefliği, Bursa OBM Mustafakemalpaşa İşletmesi Sarnıç şefliği görevlerini yaptı. 1995 Eylül ayından, Nisan 2000 yılına kadar Bilecik Orman İşletmesi Müdür yardımcısı olarak çalıştı. Nisan 2000’den Kasım 2009’a kadar Bursa OBM Bilecik Orman İşletme Müdürü, Denizli OBM Uşak Orman İşletme Müdürü olarak görev yaptı. Kasım 2009’dan Ocak 2013’e kadar İzmir Orman Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Ahmet Ersoy, 30 Ocak 2013 itibari ile Denizli Orman Bölge Müdürlüğü’ne atandı.haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2013, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER