banner1348

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan Oldu 

Necdet Özer’in görevinin mevzuat gereği sona ermesi sonrasında yönetim kurulu üyeleri, haftalık olağan toplantıda biraraya geldi.

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan Oldu 
banner1336
DTO'da yapılan Toplantının ilk gündem maddesi Necdet Özer'den boşalan yönetim kurulu başkanlığı için seçim yapıldı. Seçimde, yönetim kurulu üyeleri oybirliğiyle Uğur Erdoğan’ın başkan olmasına karar verdi ve başkanı seçti. Erdoğan başkanlığındaki Denizli Ticaret Odası’nın yeni yönetim kurulu üyeleri şu şekilde oluştu: “İmran Eraslan (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı), Salih Sarıkaya (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı), M. Fatih Koçer (Sayman Üye), Ali Önal (üye), Ramazan Çelikkol (üye), Ali İrimağzı (üye), Mesut Yılmaz (üye), Kemal Tuncer (üye), Ferruh Dalkılıç (üye) ve Hikmet Alpaslan (üye)” 


Uğur Erdoğan’ın Kimdir
1967 yılında Erzincan'da doğdu. 1988 yılından bu yana iş alemi mensubu olarak Denizli’de ikamet etmektedir. 
30 yıldan bu yana uluslararası taşımacılık sektöründe hizmet vermekte ve aynı zamanda gümrük müşavirliği alanında faaliyet göstermektedir.   
Sosyal sorumluluk çerçevesinde birçok sivil toplum kuruluşunda ve siyasette görev almıştır.  
Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği ve başkan vekilliği, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Üyeliği ile Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği (UKAT) Yönetim Kurulu Üyeliği ve başkan vekilliği görevi devam etmektedir. 
Siyasi alanda da yöneticilik, ilçe başkanlığı ve il başkan vekilliği görevlerinde bulunmuştur. 
9 Mart 2005 tarihinden bu yana Denizli Ticaret Odası’nda görev alarak, yönetim kurulu sayman üyeliği ve yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.  
Erdoğan, evli ve 3 çocuk babasıdır.                         

 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yaman Özdemir!
Yaman Özdemir! - 2 yıl Önce

Denizli ticaret borsasi casuslar var en birinci casus 5 ci kattaki, asansörün karsisindaki telefonla konusmaktan baska casuslarla oturup kalkmaktan bas ka isi olmayan HIYAR Ugur Özdemir Cenazeye Celenk göndermis ben senin celenkinin parasini Tansilvanyadan mi tahsil ediyon! seni Adam casuslar la oturup kalkiyor! Bu bir suc duyurusudur! Emmiyetten orasinin aranmasini talep ediyorum üyelerin kaci neci belli olsun neden Casus yuvasi 5.ci kat in karsisindaki odada oturan HIYAR! Sahi hangi ülkelerin casuslari daha iyi para veriyor!

SIRADAKİ HABER