banner1348

DGC Başkanı Boyacı'dan Mevlüt Demir'e Destek

Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı, Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’e yöneltilen asılsız iddialara tepki gösterdi.

DGC Başkanı Boyacı'dan Mevlüt Demir'e Destek
banner1336

HABERDENİZLİ.COM

Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’e Alanyaspor yönetimi tarafından yöneltilen asılsız ve mesnetsiz iddiaları Denizli basın camiası olarak büyük bir üzüntüyle ve hayretle öğrendiğini dile getiren Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı, "basın mensupları olarak iddiaları ve verilen yanıtları haberleştirerek halkımıza duyurduk. Alanyaspor Store ve Mağazalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Enver Vural’ın açıklamasını Denizlili basın mensupları olarak üzüntüyle karşıladığımızı belirtmek isteriz. Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Denizli tarihinde ikinci kez aynı göreve layık görülen Emniyet Teşkilatı’nın değerli bir mensubudur. Denizli’de 2014 yılına kadar görev yaptıktan sonra kendisini üzüntüyle Konya’ya gönderdik, 2016 yılından itibaren tekrar birlikte çalışma şansını yakaladık. Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, ilk döneminde olduğu gibi 2016 yılından bu yana Denizli’nin huzurlu bir şehir olması için önemli çalışmalara imza atmış, 7 gün 24 saat Denizli halkının içinde yer alarak, toplum için polislik ilkesini başarıyla hayata geçirmiştir. Kentte hırsızlık olaylarının azalması, gençlerimizin geleceğini büyük tehlikeye atan uyuşturucu ticaretiyle mücadelede başarılı operasyonlarla  önemli mesafe kaydetmiştir" dedi.

Boyacı, "Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, görevini başarıyla yürütmenin yanı sıra Denizli ile Alanya arasında gönül köprülerinin kurulması, kardeşlik duygularının geliştirilmesi için de önemli adımlar atmıştır. Denizli ve Alanya’da şehit ailelerinin bir araya gelmesini sağlamış, Denizli halkına emanet edilen Pamukkale Üniversitesi’ndeki Alanyalı öğrencilerin de her zaman “Mevlüt Abisi” olmuş, onlara kol kanat germiştir.  Pamukkale Üniversitesi’nde eğitim gören Alanyaspor sevdalısı gençlerin masum bir davranışını, bu noktaya taşımak en basit tabiriyle, kalbi Alanya için atan Sayın Demir’e vefasızlıktır" dedi.

Boyacı, "Denizli Gazeteciler Cemiyeti olarak basın mensuplarına her türlü kolaylığı sağlayan, kamu hizmeti yürüten meslektaşlarımızın toplumu bilgilendirmesi için her zaman destek veren İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mevlüt Demir’in yanında olduğumuzu belirtir, Alanyaspor yönetiminden yaptıkları vefasızlık nedeniyle özür beklediğimizi kamuoyuna duyururuz" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER