Deprem Bölgesine İlk Gidenlerden Oldu

Denizli'nin Acıpayam  ilçesinde meydana gelen depremin ardından bölgeye giderek incelemelerde bulunan isimlerden biri de AK Parti Denizli Milletvekili Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Nilgün Ök oldu.

Deprem Bölgesine İlk Gidenlerden Oldu

Bölgede kurulan 'Kriz Masası'nda detaylı bilgi alan Ök, daha sonra depremin hasar yarattığı noktalarda incelemelerde bulundu. Korkutan depremin ardından bölgeye ilk ulaşan isimlerden olan Milletvekili Ök, vatandaşların yaralarının kısa sürede sarılacağının altını çizdi.

Mahalle mahalle ilçedeki vatandaşlarla bir araya gelerek çalışmaları takip eden Nilgün Ök şu açıklamalarda bulundu: "Denizlimiz güne depremle başladı. Saat 09:34'te meydana gelen depremin ardından Acıpayam bölgemize doğru hareket ettik. Denizli Valiliğimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve Acıpayam Belediyemiz ile birlikte İtfaiye, Kızılay, AFAD başta olmak üzere ihtiyaç duyulan tüm kurumlarımız bugün burada bölgedeki ihtiyaçları belirliyor. Hiç bir vatandaşımızın mağdur olmaması için bütün birimler harekete geçmiş durumda. Acıpayam başta olmak üzere Denizlimize ve çevre illerimize geçmiş olsun. Bizler buradayız her daim vatandaşımızın yanındayız."
 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 10:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER