Denizli'ye Meteoroloji'den Kar Uyarısı!

Denizli Meteoroloji Müdürlüğü 5 GÜNLÜK hava tahmin raporunu açıkladı. Meteoroloji Denizli'nin 10 İlçesi'nde ise kar ve karla karışık yağmur uyarısında bulundu.

GÜNCEL 18.04.2019, 09:39 18.04.2019, 10:47
Denizli'ye Meteoroloji'den Kar Uyarısı!

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Meteoroloji Müdürlüğü 5 günlük hava tahmin raporunu açıkladı. Meteoroloji verilerine göre Denizli’de bugün hava çok bulutlu olurken, bölgede en yüksek hava sıcaklığı 18, gece hava sıcaklığı ise 8 derece olarak ölçülecek.

19 Nisan Cuma günü ise Denizli’de hava çok bulutlu ve kapalı geçecek. En yüksek sıcaklık 18 derece ölçülürken en düşük sıcaklık ise 8 derece olması tahmin ediliyor.

KAR UYARISI!

Denizli Meteoroloji Müdürlüğü 20 Nisan Cumartesi günü için uyarıda bulundu. Denizli’de sağanak yağış beklenirken, hava sıcaklığının 4 derece birden düşerek 14 derece olacağı bölgede ilçelerde ise hava sıcaklığı bazı bölgelerde tek hanelere ineceği tahmin edildi.

Havanın soğuyacağı Denizli’de ilçelerde karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor. Buna göre, Bekilli, Bozkurt, Babadağ, Kale, Tavas, Serinhisar, Çameli, Çardak, Çal ve Honaz'da kar yağışı görülebileceği tahmin edildi.

Bahar aylarının en soğuk gününü Cumartesi geçirecek olan Denizli, Pazar günü hava açılmaya başlayacağı tahmin edildi.

Az bulutlu ve açık bir havada bölgenin Pazar havası 16 derece olacak. Pazartesi ise hava sıcaklığı 18 derece ise mevsim normallerine döneceği tahmin ediliyor.

Yorumlar (0)