Denizlispor'un da Maçını Yöneten Hakemin 2. Koronavirüs Testi Negatif Çıktı

Denizlispor'un maçınıda yöneten Süper Lig hakemi Abdulkadir Bitigen’in Covid-19 test sonucu negatif çıktı. Tomografi bulgularının da negatif olduğu belirtildi.

GÜNCEL 11.07.2020, 17:17
Denizlispor'un da Maçını Yöneten Hakemin 2. Koronavirüs Testi Negatif Çıktı
banner1656

HABERDENİZLİ.COM

Türkiye Futbol Federasyonu’nun önemli hakemlerinden olan Abdulkadir Bitigen’in ikinci kez uygulanan korona virüs test sonucu negatif çıktı. Tomografi bulgularının da negatif olduğu belirtildi.

TFF tarafından Fenerbahçe - Sivasspor maçına atanan ancak Covid-19 test sonucunun pozitif çıkmasından ötürü görevi iptal edilen ve karantina altına alınan Kayseri Bölgesi hakeminin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

TFF'DE AÇIKLADI

Daha önce Covid-19 PCR testi sonucu pozitif olarak açıklanan Üst Klasman Hakemimizin 10.07.2020 Cuma günü tekrarlanan test sonucu negatif çıkmış olmasına rağmen normal prosedür gereği 14 günlük izolasyon süresine uygun hareket edilmektedir.

Hakemimizin herhangi bir semptom ve şikayeti bulunmamaktadır. Kendisinin izolasyon süresince gerekli tüm laboratuvar ve radyolojik tetkikleri tekrarlanacak ve tıbbi takibi devam ettirilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

banner1640
Yorumlar (0)