Denizli'de Korona Endişesi, Vatandaşlar Marketlere Akın Etti

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın corona virüsün Türkiye'de görüldüğü açıklamasının ardından vatandaşlar Denizli'de kolonya stoklarını bitirdi. Vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren kolonya almak için mağazalara akın etti.

GÜNCEL 11.03.2020, 15:41 11.03.2020, 17:44
Denizli'de Korona Endişesi, Vatandaşlar Marketlere Akın Etti
banner1665

HABERDENİZLİ.COM
Çin'den başlayarak dünyaya yayılan ve çok sayıda kişinin ölümüne neden olan corona virüs Türkiye'de de görüldü. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Türkiye'de de corona virüsünün çıktığını açıklamasının ardından vatandaşlar kolonya almak için mağazalara akın etti. Denizli'de pek çok vatandaş sabah saatlerinden itibaren mağazalara akın etti. Mağaza yetkilileri sabah saatlerinden itibaren vatandaşların kolonya almak için mağazalarına akın ettiğini belirtti. Ellerindeki stokların da bittiğini belirten yetkililer, kolonya için yeni sipariş verdiklerini söyledi.

Yorumlar (3)
Serkan 1 yıl önce
Denizli'de hayat normal marketlerde haber yapmak için abartmaya gerek yok
Selim Tığlı 1 yıl önce
Sözde sağlık sözde doktorlarimiz sözde insanlarimiz. Sözde dayanışma kardeşlik dostluk hepsi bir yalan çaresi Allah korkusu kalmamış bu insan oğluna revadir. Reva hayirli olsun korena bu bir habeer millete dünya ibneyle zinayada kalmayacak
Starmy 1 yıl önce
Ohaaa bize kalmiycak