Denizli’de FETÖ malları ihaleyle satılıyor

15 Temmuz Darbe girişiminin ardından Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ileel konulan ve kapatılan dernek ve iş yerlerinin mal varlıkları satılığa çıkarıldı. 

Denizli’de FETÖ malları ihaleyle satılıyor

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Hizmet Gazetesi’nin haberine göre; FETÖ malları satılığa çıkarılıyor. 15 Temmuz Darbe Girişiminin  ardından KHK ile kapatılan 11 Dernek ve 1 sağlık kuruluşunun malları Denizli Defterdarlığı tarafından satılığa çıkarıldı. Açık ihale ile satılığa çıkartılan dernek ve işyerlerinin malları arasında bir at ile köpeğin bulunması dikkat çekti.  
 
İŞTE O DERNEK VE FİRMALAR 

OHAL kapsamında kapanan, Botanlılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Denizli Medya Derneği, Denizli Gelişimci Teknik Elemanlar Derneği, Denizli İşadamları Derneği, Pak Eğitim İşçileri Sendikası Denizli Şube, Yağmur Akademi Eğitim Kültür Derneği, Kimse Yokmu Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Denizli Şubesi, Özel Servergazi Lise Mezunlar Derneği, Pamukkale Gençlik Derneği, Denizli Emek Çalışanlar Kültür ve Yardım Derneği, Pusula Eğitim Kültür, Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, Özel Nöro Bilim Reh. Sağ.Hiz. San ve Tic. Ltd.Şti. ait mallar ihale ile satıldı. FETÖ´ye ait işletme ve derneklere ait satılan eşyaları arasında büro malzemelerinin yanı sıra Özel Nöro Bilim Rehabilitasyon. Sağlık Hizmetleri San. ve Tic. Ltd.Şti.´ye ait 1 adet Haflinger cinsi 19 yaşında at ile 1 adet Golden cinsi köpekte satışa çıkartıldı. 
 

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2017, 16:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adalet tecelli edecek
Adalet tecelli edecek - 1 yıl Önce

Haksız yere yok yere karalayıp iftira atarak delil olmadan nefret suçu ile ele geçirdiğiniz bu malların hesabını cehennemde yanarak verirsiniz artık

SIRADAKİ HABER
banner1243