Denizli'de Evden Kaçan Genç Kızı Esra Erol Buldu

Denizli’de yaşayan 19 yaşındaki Nurcan K., 15 Mart’ta çıktığı eve bir daha geri dönmedi. Bir buçuk ay önce yine evden kaçtığı belirtilen Nurcan’ın babaannesi Dudu K. ve Babası Mustafa K, Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programına çıkarak, kızlarının bulunması için yardım istedi.

GÜNCEL 20.03.2021, 09:51 20.03.2021, 10:03
Denizli'de Evden Kaçan Genç Kızı Esra Erol Buldu

HABERDENİZLİ.COM

Programa telefonla bağlanan Nurcan, “Ben hiçbir şekilde evden kaçmadım, ben kendi isteğimle evden ayrıldım” dedi. Babaannesinin kendisini rahat bırakmasını isteyen Nurcan, güvenilir bir yerde olduğunu belirterek, kendi özgür iradesiyle evden ayrıldığını söyledi.

Genç kızın babaannesi ve babası, Nurcan’ın eve dönmesini talep etti. Bunun üzerine harekete geçen Esra Erol’da programının ekibi, genç kızın Şanlıurfa’da olduğunun istihbaratını aldı. Nurcan’ın kaldığı yeri belirleyen ekipler, genç kızı kaldığı adreste buldu. Genç kız, daha sonra Esra Erol’un sunduğu programda ailesiyle yüzleşmek ve neden evden ayrıldığını anlatmak üzere GAP Havalimanı’ndan İstanbul’a gönderildi.

Dün ATV’de yayınlanan Esra Erol’un programına katılan Nurcan K., ailesine dönmek istemediğini söyledi.

Gittiği şehri söylemek istemeyen Nurcan K., babaannesinin baskısından sıkıldığını dile getirerek evden kaçtığını kaydetti.

Annesiyle babasının ayrılığında da babaannesini suçlayan genç kadın ailesiyle barışmak istemediğini dile getirerek, babaannesi ve babasına sarılmadı.

Yorumlar (0)