banner1029

Denizli Valisi, Bozkurt ve Çardak İlçesi’nde Muhtarlar ile Biraraya Geldi

Denizli Valisi Hasan Karahan, Bozkurt ve Çardak ilçelerinde vatandaşların temsilcileri konumunda olan muhalle muhtarları ile kamu kurum yetkililerini bir araya getirdi. Denizli Valisi Karahan, Mahalle Muhtarlarının sorunlarını dinleyerek sorunların çözümü için ilgili kurum yetkililerine talimat verdi.

Denizli Valisi, Bozkurt ve Çardak İlçesi’nde Muhtarlar ile Biraraya Geldi

HABERDENİZLİ.COM

Bozkurt ve Çardak ilçelerinde Muhtarlar ile biraraya gelen Denizli Valisi Hasan Karahan, halkın sorunlarını yetkili mercilere en iyi muhtarların taşıyabileceğini belirterek; “Daha önce birçok ilçenin muhtarları, Sivil Toplum Kuruluşları ve ilgili Daire Müdürlerimizle bu tür toplantılar yaptık. Bugün de sizlerle bu toplantıyı gerçekleştiriyoruz. Muhtarlarla diyaloglarımız devam edecek, sizler sorun ve taleplerinizi bize iletiyorsunuz bizler de çözmeye çalışıyoruz. Sizin aktardığınız taleplerden burada çözülemeyecek olanları biz de Ankara’da dile getirip çözüm bulmaya çalışıyoruz. Ben ve ilgili Daire Amirlerimiz hizmetlerin tamamlanması için gayret ediyoruz. Denizli’mizin çok daha iyi yerlere geleceğinden şüphemiz yok ” dedi.

Daha sonra ilgili Kurum Yetkilileri kendilerini tanıtarak, Kurumlarının Bozkurt ve Çardak ilçelerindeki çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Mahalle Muhtarları, mahallelerinde yaşanan sıkıntıları, sorunları ve talepleri konunun muhatabı Kurum Amirlerine ileterek çözüm yolları arandı. Vali Karahan, Muhtarların aktardığı sorunların çözümü için ilgili Kurum Müdürlerine talimat verdi.

Ayrıca Bozkurt ilçesinde okul ziyaretlerinde de bulunan Denizli Vali Hasan Karahan okullarda inceleme yaparak, öğrencilerle biraraya geldi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243