Denizli Sınırlarını Aştı Türkiye Onu Tercih Ediyor

Denizli’de 17 yıldır organizasyon sektöründe hizmet veren Meryem Özkan, Denizli başta olmak üzere, başarılı organizasyonları ile tüm Türkiye’nin aranan ismi haline geldi.

GÜNCEL 29.04.2019, 18:06
Denizli Sınırlarını Aştı Türkiye Onu Tercih Ediyor

HABERDENİZLİ.COM

Türkiye’nin farklı şehirlerinde yaptığı konser, festival, açılış, düğün, kına, havai fişek organizasyonları ile dillerden düşmeyen Organizatör Meryem Özkan, bu sezonda da aranan ve tercih edilen isim oldu.

TÜRKİYE, “MERİ ORGANİZASYON” DİYOR
Ünü Denizli sınırlarını aşan Meri Organizasyon, sadece Ege Bölgesi’nde değil, Türkiye’nin farklı bölgelerinde de adından bahsettiriyor. Festivallerde en mükemmeli arayanlar, Meri Organizasyon’u tercih etmeye devam ediyor.

 “SEVEREK YAPMAK İŞİN SIRRI!”
Farklı şehirler, farklı organizasyonlara imza atan Meri Organizasyonun Sahibi Meryem Özkan, işin sırrının memnuniyet olduğunu belirtiyor. Özkan, “Organizasyon bir sanat işidir. Biz sanatımızı en iyi şekilde ortaya koyuyoruz. Bunun en güzel kanıtı ise farklı şehirlerden gelen organizasyon etkinliklerimizdir. Organizasyonda tercih edilmemizin sırrı ise işimizi severek yapmamız” dedi.

BU YAZ DA FESTİVALLER ONDAN SORULACAK
Yeni sezonda da birçok festivale ve etkinliklere imza atacaklarını anlatan Özkan, “Organizasyonlarımızı her zamanki gibi en iyi şekilde yapıp, bu sezonda da birçok farklı etkinliğe imza atacağız. Meri Organizasyon olarak, bizleri tercih edenlere müteşekkiriz. Bu sezon, birbirinden farklı isimleri vatandaşlarla buluşturarak, müzik ve eğlence dolu bir yaz sezonu geçirmelerini sağlayacağız. Sürprizlere hazır olun!” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)