Denizli Garaj’da Sıkı Denetim

Türkiye'de artan terör örgütlerinin saldırılarının ardından Denizli Otobüs Terminali’nde geniş güvenlik önlemleri alınıyor.

Denizli Garaj’da Sıkı Denetim

Türkiye'de son dönemlerde hızla artan terör saldırılarının ardından güvenlik önlemleri de X-Ray cihazlarıyla ve elle arama şeklinde arttırılmaya başlandı. Denizli’de insan yoğunluğunun en fazla olduğu yerlerden biri olan Denizli Garajı’nda güvenlik önlemleri alındı. Terminale giren herkes X-Ray cihazından geçiriliyor, valizler titizlikle kontrol ediliyor, dedektör ile kişilerin üst araması yapılıyor. Şüpheli şahıslarda emniyete bildiriliyor.
 
Meydana gelen hain terör saldırılarının ardından Denizli’de de geniş güvenllik önlemleri alındı ve alınmaya titizlikle devam ediliyor. Vallilik, emniyet ve adliye binalarının önüne yerleştirilen beton bariyerlerin ardından Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminalin’de de güvenlik önlemleri artırıldı.
 
Otogara giren yolcuların üst aramaları ve ardından valizlerinin didik didik kontrol ediliyor. Yoğun güvenlik önlemlerinin halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması için artırıldığı belirtildi.

 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2017, 13:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243