Denizli Emniyet Müdürlüğü, Başarılı Personelini Ödüllendirdi

Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, mesleki performansından dolayı iki personeline makamında başarı belgesi ve hediye taktim etti.

Denizli Emniyet Müdürlüğü, Başarılı Personelini Ödüllendirdi

HABERDENİZLİ.COM

Mesleki açıdan göstermiş oldukları hassasiyetten ve davranışlarından dolayı başarılı iki personeli makamında kabul eden Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir; “Emniyet Teşkilatı çok disiplinli bir kurumdur, burada yapılan hatalar nasıl ceza görüyorsa buna karşılık özverili çalışmalarda ödüllendiriliyor, bu bilinçle çalışan bütün mesai arkadaşlarımın başarılarının devamını diliyorum"  dedi.

Emniyet Müdürü Demir, konuşmalarına; “Polislik; sabır ve dayanıklılık isteyen bir görevdir. Meslektaşlarımız bu görevlerini Vatandaşın selameti, huzur ve sükûnu için fedakârlıkla ve özveriyle yerine getirmektedir. Yaşanan olaylarda duygularına kapılmadan, tecrübe bilgi ve becerileriyle olayları kontrol altına almakta başarı sağlayan arkadaşlarımızı diğer meslektaşlarımıza da örnek olmak ve motive etmek amacıyla ödüllendiriyor ve bu bilinçle fedakârca çalışan bütün mesai arkadaşlarımın başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Ödül programı Başarı Belgelerinin ve hediyelerin taktimi ile birlikte fotoğraf çekilmesiyle son buldu.

Denizli Emniyet Müdürlüğü, Başarılı Personelini Ödüllendirdi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER