Denizli'de Millet İttifakı Aracına Çirkin Saldırı!

Millet İttifakı Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı’nın seçim  aracına kimliği belirsiz kişi yada kişilerce  boyalı  saldırı yapıldı.

Denizli'de Millet İttifakı Aracına Çirkin Saldırı!

HABERDENİZLİ.COM

Olay  Fatih Köprülü Kavşağı  yakınlarında meydana geldi.  Ahmet Divarcı’nın seçim aracı Fatih Köprülü Kavşağı yakınlarında  park halinde iken, kimliği belirsiz kişi yada kişiler araçta bulunan Ahmet Divarcı’nın fotoğrafını boyadı. Yapılan saldırıda Ahmet Divarcı’nın özellikle ağzının boyanması dikkat çekti.

Seçim aracına yapılan saldırıdan büyük üzüntü duyduğunu belirten Millet İttifakı Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı; “31 Mart tarihinde yapılacak seçimler için bu güne kadar gayet sakin, sağduyulu ve seviyeli bir kampanya süreci götürdük.  Ancak bugün seçim otobüsümüze yapılan bu saldırı gerçekten  beni  üzdü. Yola çıktığımız ilk günden beri Pamukkale kentinde yaşayan insanların ekmeğini büyütecek, yüzlerini güldürecek projelerimizi anlattık. Kaynakları  rasyonel kullanıp, Pamukkale’yi bir dünya kenti yapma  çabamızı paylaştık. Söylediklerimiz sadece Pamukkale’nin kazanması için. Kim neden rahatsız oluyor da  ağzımızı kapatmaya  kalkıyor anlamış değilim. Ancak her ne olursa olsun bizler bu seçim sürecini kimseyle kavga etmeden, sağduyu içinde tamamlayıp,  1 Nisan’dan itibaren Pamukkale’nin hak ettiği gibi yönetilmesini  sağlayacağız. Umarım bu saldırı; münferit bir olaydır“ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER