Denizli'de jandarma 4 günlük kısıtlamada sokak hayvanlarını unutmadı

Denizli'de Çal İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında sokak hayvanlarını unutmadı. Çal'da onlarca sokak hayvanı jandarma ekipleri tarafından beslendi. İlçenin çeşitli noktalarına mama bırakan jandarma ekiplerinin bu davranışı vatandaşlardan tam not aldı.

GÜNCEL 04.01.2021, 16:18

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'nin Çal ilçesi Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında sokak hayvanlarını unutmayarak besledi ve ilçenin çeşitli noktalarına mama bırakıldı. Jandarma ekiplerinin bu davranışı vatandaşlar tarafından tam not aldı. İçişleri Bakanlığı'ndan 81 ile gönderilen genelge ile sokağa çıkma kısıtlaması 31 Aralık 2020 Perşembe günü saat 21.00'de başladı. 80 saat kesintisiz olarak süren sokağa çıkma kısıtlaması 4 Ocak 2021 saat 05.00'e kadar sürdü. Çok sayıda işyerinin kapalı olması nedeniyle sokak hayvanları 4 gün içinde besin bulmakta zorlanmaması için can dostlarını düşünen Çal İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler ilçenin farklı noktalarını gezerek sokak hayvanlarına mama bıraktı. Jandarma ekiplerinin bu davranışı vatandaşlar ve hayvan severler tarafından tam not aldı.

banner1640
Yorumlar (1)
OKAN OCAKTAN 0553 705 72 35 2 hafta önce
BENİM İL JANDARMA KOMUTANLIĞI KARŞISINDA İŞ YERİM 1,5 YIL ÖNCE KURŞUNLANDI.MOBESA ÖNÜNDE OLAN BU OLAYIN FAİLLERİNİ EMNİYETE BİLDİRDİK.FAKAT EMNİYET DUYARSIZ KALDI.BU İŞİ YAPAN GASP VE DOLANDIRICI ÇETEYİ DENİZLİ İYİ BİLİYOR. 12 ADET SUÇ İHBARIMIZ OLDU.FAKAT EMNİYET BU ÇETE İÇİN HİÇBİR ÇALIŞMA YAPMIYOR.DENİZLİDE GÜVENLİK GÜÇLERİNİN BAŞARIDAN BAHSETMEYE HAKKI VAR MI SİZCE?