Denizli'de İlginç Olay! Sokaklarda Çırılçıplak Koştu

Denizli’nin Merkezefendi İlçesi, Albayrak Meydanında yaşanan olay Şener Şen’in bir döneme damgasını vuran “Çıplak Vatandaş” filmini aratmadı.

GÜNCEL 12.10.2020, 22:27 13.11.2020, 08:55
Denizli'de İlginç Olay! Sokaklarda Çırılçıplak Koştu
banner1641

İddiaya göre, ismi açıklanmayan ve akli dengesi yerinde olmadığı belirtilen bir genç, çırılçıplak soyunarak Albayrak Meydanını baştan sona koştu. Karşılarında üzerine doğru gelen çıplak bir kişiyi gören sürücüler neye uğradıklarını şaşırdı. Çıplak halde koşmaya devam eden kişiyi bazı sürücüler araçlarından inerek yakalamak için peşinden koşturdu. Durum hemen emniyet güçlerine bildirildi. Olay yerine gelen ekipler, akli dengesi bozuk olduğu öğrenilen genci ambulansa alarak olay yerinden uzaklaştırdı. “

SAVAŞ ÇIKTI ÜLKEYİ KURTARMAM LAZIM”

İlk etapta büyük tepki çeken ve tamamıyle yanlış anlaşılmalara yol açan olayın gerçek yüzü çok geçmeden anlaşıldı. Akli dengesi yerinde olmayan gencin çırılçıplak koşarken, “savaş çıktı, ülkeyi kurtarmam lazım” diyerek koştuğunu belirten görgü tanıkları yaşanan bu olaydan büyük üzüntü duyduklarını dile getirdi. Çıplak halde yakalanan ve daha sonra ambulans ile hastaneye kaldırılan gencin tedavi altına alındığı öğrenildi.

Denizli'de İlginç Olay! Sokaklarda Çırılçıplak KoştuDenizli'de İlginç Olay! Sokaklarda Çırılçıplak Koştu

banner1640
Yorumlar (1)
bahadır bobur 4 ay önce
Allah rahmet eylesin