Denizli Belediye Başkanı Zolan esnaf ziyaretlerini aksatmıyor

Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Saltak Caddesi ve Çınar Meydanı çevresindeki esnafları ziyaret ederek sıkıntılarını dinledi.

Denizli Belediye Başkanı Zolan esnaf ziyaretlerini aksatmıyor

Denizli Belediye Başkanı Osman  Caddesi ve Çınar Meydanı çevresindeki esnafları ziyaret ederek sıkıntılarını dinledi. Zolan, günün bir bölümünü yanına yardımcılarını ve daire müdürlerini de alarak vatandaş ve esnaf ziyaretlerine ayırıyor.

Bugünkü ziyaretlerde de esnaflar, Başkan Zolan ve ekibine çeşitli ikramlarda bulundu. Zolan, ziyaretlerin merkezden genele yayılacak şekilde bütün esnafı kapsadığını belirterek, “Bütün esnafımızı ziyaret edip sorunları olup olmadığını soruyorum. Bir eksik varsa orada bizzat görüyoruz. Ekip arkadaşlarımla sorunu belirleyip çözüm yolu buluyoruz. Bu bölgelerde yaptığımız düzenlemelere tanıklık edenler, memnuniyet verici sözlerle bizi mutlu ediyor. Görülüyor ki çok yerinde ve doğru müdahalelerle vatandaşların ve bölge esnafının beklentilerine karşılık verebilmişiz. Fiziksel bir değişimin ötesinde yaşamsal bir değişim de beraberinde geldi. Saltak Caddesi ve Çınar Meydanı, kentin en hareketli noktaları konumunda. İnsanların yoğun zaman geçirdiği bu bölgedeki esnafımız da kendini yenileyerek, mekansal gelişimden tutun da hizmet kalitesine kadar birçok konuda değişime gitmiş. İyi hizmet, kaliteli hizmet veren kalıcı olacak ve eminim ki bol kazanç elde edecek. Ziyaretlerimiz artarak devam edecek. Tüm esnaflarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2012, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER