DEGİAD İş Dünyasının İlgi Odağı Oldu

DEGİAD’ın yeni yönetimi, hem üyelerle bir araya gelmek hem de derneğin yeni 104 üyesinin üyelik belgesini vermek için Anemon Otel’de bir resepsiyon düzenledi.

DEGİAD İş Dünyasının İlgi Odağı Oldu

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Genç İşadamları Derneği üyeleri Anemon Otel’de verilen resepsiyonda bir araya geldi. Kısa süre önce gerçekleştirilen genel kurulla iş başına gelen 14. Dönem Yönetim Kurulu’nun üyelerle tanışmak ve kaynaşmak, derneğin yeni üye olan 104 iş insanın üyelik belgelerini vermek adına düzenlediği geceye ilgi yoğundu. İş insanlarının yoğun ilgi gösterdiği gecede konuşma yapan Başkan Urhan, son zamanların en yüksek katılımına tanıklık etmenin gururunu yaşadıklarını dile getirirken, etkinlikler açısından yoğun bir sürece girmek üzere oldukları müjdesini verdi.
 

DEGİAD SENİNLE GÜZEL

Gece, “DEGİAD SENİNLE GÜZEL” sloganıyla düzenlenen gecenin sunuculuğunu oyuncu Nezih Cihan Aksoy yaptı. DEGİAD'ın eski başkanlarının da eksiksiz katıldığı gecede konuşan DEGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Urhan, son zamanların en yüksek katılımının olduğu DEGİAD’ın, iş dünyasında yeniden heyecan yaratmasından, ilgi odağı olmasından dolayı gurur duyduklarını dile getirdi. 
 

ETKİNLİK DOLU BİR SÜRECE GİRİYORUZ

DEGİAD’In etkinlik dolu bir sürece gireceğinin altını çizen Başkan Urhan, yeni etkinlikler hakkında bilgi verirken geçtiğimiz dönemin en çok beğenilen etkinliği olan Basketbol Turnuvalarının devam edeceğine de vurgu yaptı. DEGİAD Sadık Emre Çaputçu Binası’nın 19 Mayıs 2019 tarihinde açılışını gerçekleştirmek için çalıştıklarını aktaran Urhan, şu anda her şeyin planlandığı ölçüde ilerlediğine belirtti. 

SÖZKESEN’E TEŞEKKÜR PLAKETİ
 

Başkan Urhan konuşmasının ardından DEGİAD Başkanlığı döneminde derneğe yaptığı hizmetlerden ötürü 13. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Melek Sözkesen’e bir teşekkür plaketi sundu. Sözkesen plaket alırken yaptığı kısa konuşmada, DEGİAD’ın bir üyesi olmaktan onur duyduğunu söylerken, “Derneğe destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

DEGİAD İş Dünyasının İlgi Odağı Oldu


GECENİN SPONSORLARI UNUTULMADI

Davetlilerden tam not alan gecenin sponsorlarını da unutmayan DEGİAD Başkanı Hakan Urhan, etkinliğin düzenlenmesine destek olan Özel Denizli BİLNET Okulları’ndan Baki Bağadır, Yılmaz Kuyumculuk’tan Mustafa Yılmaz, Ertemur Tarım’dan Mevlüt Ertemür, Hacı Şerif’ten Gönül Kırbaş Sönmez Yüceışık Ticaret’ten Ahmet Sönmez ve Şato Düğün Dekorasyon’dan Cihan Soyfidan’a plaket verdi.
Ardından yeni üyelere üyelik belgeleri verildi. Gece müzik dinletiyle sona erdi.

DEGİAD İş Dünyasının İlgi Odağı OlduDEGİAD İş Dünyasının İlgi Odağı Oldu

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243