Cumhurbaşkanı Erdoğan Denizli'ye Geliyor: İşte O Tarih...

Bakan Zeybekci, AK Parti Denizli İl Kongresi'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 07 Nisan Cumartesi günü Denizli'ye geleceğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Denizli'ye Geliyor: İşte O Tarih...

HABERDENİZLİ.COM

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti Denizli İl Başkanlığında Parti yönetimiyle bir araya geldi. Toplantı öncesi bir açıklama yapan Zeybekci, 7  Nisan  Cumartesi günü gerçekleşecek olan Denizli İl Kongresine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katılacağını söyledi. İl başkanlığına kimin aday olduğu hakkında bir bilgi paylaşmayan Zeybekci, “Türkiye’nin en önemli gündem maddesi kahraman askerlerimizin ve polisimizin Özgür Suriye Ordusu ile birlikte tarihe not düşülerek hassasiyetlerle gerçekleştirdiği Zeytin Dalı harekatı. En kısa sürede Afrin ve Türkiye’ye tehdit oluşturan o coğrafyadaki terör örgütü unsurlarının tamamı temizlenerek Afrin Harekatı bu şekilde yerine getirilmiş olacak.” dedi.

OPERASYONUN EKONOMİYE POZİTİF ETKİSİ OLACAK

Zeytin Dalı harekatının Türkiye ekonomisini olumsuz yönde etkilemeyeceğinin altını çizen Zeybekci, “Çünkü Türkiye’de  istikrara, güvene en hassas olan ekonomidir. Huzura,güvene ve istikrara gelecekle ilgili engelleri ortadan kaldırmak için yapılan bir operasyon ekonomide pozitif olarak algılanmaktadır. Gelecekle ilgili Türkiye’ye olan tehditler azaldığı için ekonomiye olumlu etkileri olacağını düşünüyorum. Kullanılan tüm malzeme ve mühimmat Türk malı olduğu sürece bunun ekonomiye zararının olacağını düşünmüyoruz.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2018, 20:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243