Boğazındaki Demirle 450 Gün Yaşadı

4 Cm’lik Demir İle 450 gün boğazındaki demirle yaşamış, ancak bu talihsiz durum tam 450 gün önce Denizli’de bir mermer ocağında yaşandı. 49 yaşındaki 3 çocuk babası Ali Sarıaslan, mermer ocağında gecesini gündüzüne katarak sevdiği işi yapmanın mutluluğunu yaşıyor ve çocuklarının geleceği için çalışıyordu. Ancak bundan 450 gün önce Ali Sarıarslan için kabus gibi bir gün yaşandı. Mermer keserken kesim yaptığı cihazın uç kısmından fırlayan demir parçası Ali Sarıaslan’ın parmağını ve boğazını kesti.

Boğazındaki Demirle 450 Gün Yaşadı
ŞAKA GİBİ 450 GÜN...
Acil bir şekilde çalıştığı kurum yetkilileri tarafından hastaneye götürülen Sarıaslan yapılan tetkikler sonunda tedaviye alınıp taburcu edildi. Aradan 450 gün geçti ve Ali Sarıarslan, Özel Denizli Tekden Hastanesi’ne başvurdu.


“Boğazımda 450 Gündür Duran O Demir Parçasını Hastanede Fark Ettiler”
450 gün boyunca herhangi bir sağlık sıkıntı yaşamayan Sarıaslan, geçtiğimiz günlerde iştahsızlık, halsizlik ve boğaz ağrısı şikâyeti ile tavsiye üzerine Denizli'de Özel bir hastanesi’ye başvurdu. Özel Hastanesi’nde yapılan incelemeler neticesinde herkesi hayrete düşüren bir tablo ile karşılaşıldı. Ali Sarıaslan’ın boğaz kısmında 4 cm’lik demir parçası bulunuyordu. Ameliyata alınan Sarıaslan, hem şaşkın hem de bu dertten kurtulacağı için çok sevinmişti. Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Mehmet Tekin, tarafından Sarıaslan’ın boğaz kısmındaki demir parçası gerçekleştirilen 25 dakikalık operasyonla alındı ve Sarıaslan 1 gün gözetim altında tutulduktan sonra taburcu edildi.
 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER