BİR OTELİN NASIL BİR HAVLUYA İHTİYACI VARDIR?

GÜNCEL 05.10.2020, 11:11 05.10.2020, 11:16
BİR OTELİN NASIL BİR HAVLUYA İHTİYACI VARDIR?

Otellerİn misafirlerini etkileyecek kusursuz havlulara ihtiyacı vardır. Unutmayın ister bir otele, ister sadece oda kahvaltı bir otele sahip olun misafirleriniz her zaman lüks ve konforlu havlu beklentileri vardır. Siz siz olun havlularınıza yatırım yaparak otelinizin imajını en üst düzeye taşımayı hedefleyin. Havlularınızı seçerken saf beyaz ve ağarmaya karşı dayanıklı olanları tercih ederek misafirlerinize üst düzey bir konfor yaşatın. Sizlere sunduğumuz havlular en üst seviyeden en ekonomik seçenekleri barındırmaktadır.

KALİTELİ OTEL HAVLULARI NEDEN ÖNEMLİDİR?

Araştırmalara göre otel misafirlerinin %94 ü havlu kalitesini memnuniyetleri için önemli bir sıraya koymuştur. Havlunun yumuşak ve temiz olması misafirlerinizin odaklandığı en önemli konudur. Kirli ve de kokan havlular misafirleriniz için son derece kötü bir izlenim yaratır. Bu bir işletmenin yorum olarak önüne çıkan ve itibarını yerle bir edecek mühim bir konudur. Mükemmel bir kalitede havlu alarak olumlu bir imaj yaratmakla kalmaz konuklarınıza lüks bir yaşam deneyimi yaşatırsınız. Uzun ömürlü ve kalite düzeyi son derece yüksek havluları satın alarak şirketinizin imajını en üst seviyeye taşımakla kalmaz aynı zamanda konuklarınızın tatil anlayışına unutamayacakları bir deneyim yaşatmış olursunuz.

Otel Havluları ve Banyo Paspasının Faydaları Nelerdir?

Şirket olarak istediğiniz miktarda banyo havlularından, banyo paspaslarına ,havuz havlularına kadar geniş bir ürün yelpazemiz mevcuttur. Hem pamuk hem de pamuk karışımlı havlularımız son derece dayanıklı ve oldukça yumuşaktır.

KONUKLARINIZ HAVLULARDA HANGİ ÖZELLİKLERİ ARARLAR?

HIZLI KURUMA:

Konuklar genel olarak çabuk kurumayan , kuruması zaman alan havlulardan nefret ederler. Bu durum hem misafirleriniz için sinir bozucu bir durumdur hem de çalışan personeliniz için ekstra zaman kaybıdır. Çabuk kuruyan bir havlu misafirleriniz için bir avantajdır çünkü ıslak havluyu asarlar hemen kurur ise tekrar kullanmaları olasılık dahilindedir. Eğer çabuk kurumayan bir havlu ise o zaman o havluyu atarlar ve personelinize ekstra daha çok iş çıkacaktır. Çabuk kuruyan havlularda nemli ortamda oluşan küf kokusu da olmaz. Bizler sizlere hızlı kuruyan kaliteli, sağlıklı havlular sunmaktayız.

MÜKEMMEL GÖRÜNÜM:

Konuklarınıza sunacağınız havlunun görüntüsü eğer hiç kullanılmamış bir havlu ise bu durum misafirleriniz için harika bir izlenim bırakır. Otel havlularımız kaliteli ve bozulmamış yeni gibi dururken aynı zamanda uzun ömürlüdür.

LÜKS VE YUMUŞAK GÖRÜNTÜ:

Havlularımız tamamen sizlerin ve misafirlerinizin konforu için tasarlanmıştır. Havlularımızın özellikleri yumuşak, emici ve uzun ömürlü tasarlandıkları için misafirlerinize lüksün tadını çıkarma imkanı tanımaktadır.

TEMİZ GÖRÜNÜM:

Düzenli olarak yıkanan havlularımız misafirleriniz için tertemiz bir görüntüyü çağrıştıracaktır. Daha ilk günkü gibi tertemiz havlular misafirlerinize şahane bir deneyim yaşatacak ve kendilerini lüksün nirvanasına çıkmış hissedeceklerdir aynı zamanda inanılmaz takdir kazanacaksınız.

NEDEN TOPTAN OTEL HAVLUSU ALMALISINIZ?

Her işletmede misafirleriniz için bol miktarda temiz yumuşak ve çabuk kuruma özelliği olan havlular sağlamak son derece önemlidir. Bizler sizin için en yüksek kalitede havluları ve en mükemmel değeri satın almanıza yardımcı olmak için varız.

HAVLU VE BANYO PASPASLARIMIZIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

%100 PAMUKTAN YAPILMIŞTIR: Pamuk saf bir maddedir ve en büyük özelliği çabuk kuruma sağlamasıdır. Deterjan ve diğer kimyasal maddelere karşı son derece dayanıklıdır. Özellikle hassas cilt yapısına ve alerjik bir cilde sahip kişiler için yan etkisi bulunmayan ve cilt dostu bir yapıya sahiptir.

BİR ÇOK AMAÇ İÇİN KULLANILIR

Havlularımız duş alma suyu emme havuz kullanımı gibi alanlar için tasarlanmıştır. Havlular OTEL endüstrisinin en önemli yapı taşıdır.

BİR ÇOK ÖLÇÜDE TASARLANMIŞTIR: Banyo havlularımız misafirleriniz için büyük boyutta, el havluları banyo havlusuna göre daha küçük boyutta tasarlanmıştır.

Son olarak şunu belirtmemiz gerekir ki; Oteliniz için alacağınız havluları satın almak sadece satın alma sürecinizi tamamlamakla kalmaz aynı zamanda misafirlerinizin konforunu, memnuniyet düzeylerini en üst seviyede sağlar. Aynı zamanda kuruluşunuzun olumlu imajına katma değer sağlar. Yapılan bir araştırma sonucu ortaya çıkan gerçek şudur ki; müşterinin oluşturduğu olumsuz yorumlar işletmenizi zor durumda bırakabilir. Misafirlerinizi mutlu ederek onların istedikleri olanakları sağlayarak işletmenizi daha popüler hale getirmek sizin elinizdedir. Bu da kaliteli havluları kuruluşunuza alarak yapacağınız çok basit bir detay aslında. Aslına bakarsanız misafirlerinizi etkileyerek işletmenizin pazarlamasına çok olumlu katkı sağlayacağınız eminim sizlerin de çok iyi bildiğiniz bir detay. Unutmayın ki ciddi bir rekabet ortamındasınız ve misafirlerinizin bütçesi doğrultusunda gidebileceği çok fazla sayıda seçenek mevcut. Memnun kalan konuklarınız sizleri sevgi ile anımsar ve olumlu anılarını paylaşır referans yaratır hatta her sene tatilini sizlerle geçirmeyi tercih eder. Memnun kalan misafirleriniz olumlu yorumlar ile potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmeyi başarır ve samimi yorumlar sayesinde kuruluşunuz çok popüler bir otel haline dönüşür.

Asies İnternational olarak toptan otel havlusu ve otel banyo grubu, yatak odası grubu, spa & sauna grubu, hotel üniformaları ve toptan ev , otel tekstil ürünleri konusunda Denizli’de hizmet vermekteyiz. lütfen bizden fiyat alınız. https://asiesint.com/toptan-otel-ve-ev-tekstili/

Yorumlar (0)