Berberlerin Yüzü Gülüyor

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi berberlerde hareketlilik yaşanıyor. Berberler ise yaşanan bu hareketlilikten memnun...

Berberlerin Yüzü Gülüyor
Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi berberler de hareketlilik yaşanıyor. Vatandaşların berber salonlarına akın etmesiyle birlikte yaşanan bu hareketlilik berberlerin yüzünü güldürüyor. Çameli'deki Berberler işlerin yoğun olması nedeniyle randevu sistemi ile gece geç saatlere kadar mesai yapmaya başladı.
Çameli Merkez Yeni Mahalle’de Aycan Erkek Kuaförü İşletmecisi Aycan ONGUN , bayrama sayılı günler kala herkesin aynı anda berberlere akın ettiği için işlerin çok yoğun olduğunu ve müşterileri geri çevirmemek için fazla mesai yaptıklarını söyledi.
Bayram tıraşını son günlere bırakanlardan dolayı işlerin çok yoğun olduğunu ifade eden Berberler Adına konuşan Aycan ONGUN vatandaşların tıraşlarını son güne bırakmamaları gerektiğini belirterek, "Bayrama sayılı günler kala işlerimizde aşırı bir artış var. Salonumuza tıraş olmak için gelen müşteriler fazla olduğu için müşterilerimizi randevulu çağırıyoruz.
Telefonla arayıp müşteriler Berber arkadaşlarımızdan randevu alıyor. İşlerin yoğun olmasından dolayı bayramda gece geç saatlere kadar mesai yapıyoruz. Arife günü sabaha kadar berber salonlarıaçık olacak. Vatandaşların tıraşlarını son güne bırakmamalarını istiyoruz" dedi. 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER