Başkan Tefenlili: Cumhuriyet Bağımsızlıktır, Özgürlüktür, Eşitliktir

Denizli Sanayici, Tüccar ve İş Adamları Platformu dönem sözcüsü ve Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

GÜNCEL 28.10.2019, 13:16 29.10.2019, 13:59
Başkan Tefenlili: Cumhuriyet Bağımsızlıktır, Özgürlüktür, Eşitliktir

HABERDENİZLİ.COM

“Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının kurduğu Cumhuriyet ilelebet yaşayacak, bizler iş dünyası olarak çok çalışarak, üreterek, istihdam yaratarak Cumhuriyet’in kalkınmasına katkı sağlayacağız” diyen Başkan Tefenlili açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

"Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının kurmuş olduğu Cumhuriyet’in 96. yıl dönümünü büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz. Cumhuriyet, ana yurdu işgalci güçler tarafından gasp edilen, bağımsızlığı için varını yoğunu ortaya koyan, destanlar yazan Milletimizin en büyük kazanımıdır. Milli iradenin en güzel temsil şekli olan Cumhuriyet bağımsızlıktır, özgürlüktür, eşitliktir. Bu değerli mirasa daima sahip çıkacak, çok çalışarak, üreterek onu kalkındıracak ve gelecek nesillere güçlü bir şekilde aktaracağız. Bu duygu ve düşünceler ile Cumhuriyetimizin 96. yıl dönümünü büyük bir coşku ve sevinçle kutluyor, Cumhuriyet'i bizlere miras bırakan başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehit ve gazilerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyorum"
 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)