Başkan Güven Davete İcabet Etti

Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven Haydan mahallesinde yaşayan 6 yaşındaki Serebral Palsi (SP) hastası Furkan Bilsel ve ailesini ziyaret etti.

Başkan Güven Davete İcabet Etti
Sosyol paylaşım sitesinde Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven’in çocuklarla çekilmiş fotoğraflarını görünce başkanı görmek isteyen Furkan’ın isteğini kırmayan belediye başkanı Dr. Gürcan Güven Bilsel ailesini ziyaret etti. Doğum esnasında yaşadığı rahatsızlık sonucu yürüyemeyen ve evden çıkamayan Furkan Bilsel’i ziyaret ederek tablet hediye eden başkan Güven Furkan’ın tedavisi için Çivril belediyesi olarak ellerinden gelen desteği vermeye de hazır olduklarını belirtti. Bir süre aile ile sohbet eden başkan Güven Furkan ile tablette araba yarışı oyunu da oynadı.
Oğlu Furkan’ı ziyaret ederek mutlu olmasını sağlayan başkan Gürcan Güven’e minnettar olduğunu belirten anne Dilek Bilsel “oğlum tek başına yürüyemiyor ve evden çıkamıyor. Bütün gün evde oturuyor ve internetten oyun oynuyor. Sosyal paylaşım sitesinde belediye başkanımızın çocuklarla çekilmiş fotoğraflarını görünce oda fotoğraf çekilmek istedi. Bende Belediyeye giderek durumu Çivril Belediyesi Beyaz Masa birimine ilettim. Başkanım talebimizi geri çevirmedi evimizde bizi ziyaret ederek oğlumu sevindirdi yüzünü güldürdü. Tablet hediye ederek onu mutlu etti. O kadar işinin arasında oğlumla tablette oyun oynayıp sevindirdi. Allah ondan razı olsun” dedi.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER