Bakan Selçuk'un Denizli Programı Belli Oldu

Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk Denizli’de bir dizi ziyaret ve toplantı için Denizli'ye geldi. Bakan Selçuk'un Denizli programı belli oldu.

Bakan Selçuk'un Denizli Programı Belli Oldu

HABERDENİZLİ.COM

Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un ilk ziyareti 09.00'da Denizli Valiliği olacak, Bakan Selçuk, saat 10.30 kadar sürecek olan Koordinasyon Toplantısı’na da katılacak. Valilikteki toplantının ardından Denizli Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret edecek.

Valilik ziyaretinden sonra buradan Büyükşehir Belediyesi ziyareti gerçekleştirecek. İstihdam Seferberliği 2019 Denizli Buluşması’nın yapılacağı Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki programa katılacak olan Selçuk, Program sonrası AK Parti İl Gençlik Kolları seçim çadırını ziyaretinin ardından Bayramyeri esnafını ziyarette bulunacak.

Denizli kent merkezindeki ziyaretlerinden sonra Bakan Selçuk, Serinhisar İlçe SKM ziyareti, Acıpayam Kaymakamlık kriz masası ve İlçe Afet Bölgesi ziyaretlerinin yanı sıra meydana gelen deprem nedeniyle evleri hasar gören vatandaşları ziyaretinin ardından Denizli’den ayrılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER