Aşk-ı Kahve Piyasaya Çok Hızlı Girdi: Aynı Anda 4 Kafe Birden

Serdal Polat ve Ailesi, Honaz’da aynı anda 4 kafeyi birden hizmete açtı. ‘Aşk-ı Kahve’ isimli kafeler zinciri Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin katıldığı görkemli bir törenle açıldı. 

Aşk-ı Kahve Piyasaya Çok Hızlı Girdi: Aynı Anda 4 Kafe Birden

HABERDENİZLİ.COM

Polat Serdar Polat ve ailesi, Denizli’nin Honaz ilçesinde kafeler zinciri açarak dikkatleri üzerine topladı. İlk etapta 4 kafe açılırken mekanlara ‘Aşk-ı Kahve’  ismi verildi.  kafelr zincirinin açılışı ise Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci tarafından yapıldı. Honaz İlçe Otogarı, Honaz İtfaiye Binası ve Honaz Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi için ilçeye gelen Zeybekci, genç girişimciye destek olmak için mekanların açılışını yaptı. Açılışa Zeybekci’nin yanı sıra, Denizli Valisi Hasan Karahan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Ak Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Denizli Emniyet Müdür Yardımcısı Erdinç Gündüz, Honaz Kaymakamı Zafer Öz, Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, çok sayıda davetli ve vatandaş katıldı. 

Protokol üyelerinin açılış kurdelesini kesmesinin ardından ise misafirlere çeşitli ikramlarda bulunuldu. Açılış töreninde konuşan Bakan Zeybekci, bu tür işletmelerin ilçemize değer kattığını belirterek, mekanın Honaz'a hayırlı olmasını diledi. 

Zeybekci, "Bugün burada genç kardeşimizin Cafe zincirlerinin açılışı için geldik. Genç girişimcilerin her zaman yanında olduk. Cafelerimiz Honaz halkına hayırlı uğurlu olsun" dedi. Kafe işletmecisi Serdal Polat Honaz'a böyle bir mekan kazandırmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti. Kafenin cadde üzerinde olması ve özellikle gençlerin uğrak yeri olabileceğini ifade eden Polat, "Burada hiç bir şeyden kaçınmadan elimizden gelen her şeyi yaptık. Müşteri memnuniyeti ön planda tutuyoruz. Honaz halkının hizmetlerimizden memnun olmasını diliyoruz. İnşallah Honaz’a hayırlı olur” diye konuştu. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER