Altyapısı biten sokaklar yeniden düzenlenecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi iftar sofrası Ramazan boyunca her gün farklı bir mahallede kurulmaya devam ediyor. Yenimahalle’de kurulan İftar programına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ,burada yaptığı konuşmada altyapı çalışmalarıyla ilgili vatandaşa bilgi verdi.

Altyapısı biten sokaklar yeniden düzenlenecek

Vatandaşlara konuşan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, önemli olanın birlik, beraberlik ve huzur olduğunu vurguladı. Zolan, “Bu yaz Denizlimiz üstyapı hamlesini görecek. Denizli’de hangi cadde sıkıntı veriyorsa, zemini bozuksa, nerede altyapı yapıldıysa o caddelerimiz, sokaklarımız inşallah baştan aşağı yeniden yapılacak ve Denizlimiz bu yıl sonunda farklı bir boyuta geçmiş olacak. Artık üst yapısıyla alt yapısıyla Denizlimiz örnek bir şehir olma noktasında büyük bir yol kat etmiş olacak. Onun için bu yaz üstyapı hamlesinin yapılacağı dönem olacak. Tüm ihaleleri yapıldı.” dedi.

Sömestr tatilinin başlayacağını da hatırlatan Başkan Zolan, “Yaz mevsiminde bizler de değişik branşlarda spor kursları açıyoruz. Çocuklarımız mutlaka boş vakitlerini spor kurslarında değerlendirsin, spor kurslarımıza katılsınlar. Şunu biliyorum ki bu nesil pırıl pırıl, zeki bir nesil. Bizden daha iyi olacaklar. Onları doğruya yönlendirmemiz imkanlar sunmamız gerekiyor” diye konuştu.

denizli-iftar-osman-zolan

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2017, 19:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER