Akut Öğrencilerinden Anlamlı Ziyaret

Denizli Pamukkale Üniversitesi AKUT Öğrenci Topluluğu, Anneler Gününde Huzur Evi ziyaretini gerçekleştirerek  her yıl gerçekleştirdiği etkinliğe bir yenisini ekleyerek ninelerimizin dedelerimizin yüzünde bir kez daha umut ve mutluluk bıraktı.

GÜNCEL 16.05.2018, 11:06 16.05.2018, 11:15
Akut Öğrencilerinden Anlamlı Ziyaret
banner1656

AKUT Öğrenci Topluluğu gönüllüleri, Huzur Evi sakinlerine yanlarında getirdikleri akasyaları büyüklerimize tek tek dolaşarak verdiler. Etkinlik öncesinden gönüllülerimiz sevgileriyle çiçekleri saksılara dikip üzerilerine en az çiçekler kadar anlamlı ve özel bir dipnot ile birlikte dağıtıldı.

Bu anlamlı dipnot da  "Bu minik çiçekleri dallarından ayırmaya kıyamadık. Onları en güzel annelerimiz büyütür diye düşündük. Siz olmazsanız bütün çiçeklerin boynu bükük kalırdı, size minnettarız Anneler Gününüz Kutlu Olsun" notu ile büyüklerimizin yüzünde ayrı bir mutluluk bıraktılar. 

Birçok etkinlik ile farkındalık yaratan AKUT Öğrenci Topluluğu gönülleri bu özel günde annelerimizin yanın da olarak Huzur Evi  ziyaretini daha sık aralıklarla gerçekleştirip büyüklerimizi daha çok mutlu etmek istediklerini dile getirdiler.

Akut Öğrencilerinden Anlamlı Ziyaret Akut Öğrencilerinden Anlamlı Ziyaret-1Akut Öğrencilerinden Anlamlı Ziyaret-2

Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)