AK Gençlik Gelişim Kampına Katıldı

AK Parti Denizli İl Gençlik Kolları Başkanı Melih Serim Yönetimi ve İlçe Gençlik Kolları Başkanları Afyon’da düzenlenen ‘Büyük Türkiye’nin Güçlü Gençliği’ başlıklı gelişim kampına katıldı

AK Gençlik Gelişim Kampına Katıldı
Genel Merkez Gençlik Kollarının Denizli-Kütahya -Bilecik,Mersin 4 il'in İl yönetimi ve ilçe başkanlarının katılımıyla başlattığı gelişim kampları üç gün sürdü. AK Parti Denizli Gençlik Kolları il yönetimi ve ilçe başkanları 'da dört çevre ilin katılımıyla Afyon'da düzenlenen kampa katıldı.

Çameli Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Yusuf Sökmen ve Ekibi AK Partili gençler olarak genel merkezin başta eğitim olmak üzere bütün çalışmalarını önemsediklerinin altını çizerek, “Büyük, profesyonelce ve başarılı bir çalışmaydı. Denizli AK Gençlik olarak çok büyük istifadelerimiz oldu. Bu çalışmalar devam edecek. Genel merkezimiz çok büyük ve külfetli bir çalışma yapmış, kendilerine bu çalışmayı organize ettikleri için ekibim adına başta Gençlik Kolları Başkanımız Melih Ecertaş’a ve Denizli İl Gençlik Kolları Başkanı Melih Serim’e, Yönetim Kuruluna ve bu organizasyonda emeği gecen tüm teşkilat mensuplarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi. 

2023 ve 2071 Hedefleri İçin Var Gücümüzle Çalışıyoruz

Kişisel gelişim, iletişim ve siyasi başlıklar konularında AK Parti Milletvekilleri, Genel Merkez MKYK Üyeleri, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcıları ve kişisel gelişim uzmanları eğitim verdi. Gençlik kolları olarak dolu dolu bir eğitim programı geçirdiklerini aktaran Denizli İl Gençlik Kolları Başkanı Melih Serim , "Üç gün boyunca alanında uzman eğitimciler ve teşkilat mensuplarımızla bir araya geldik. Donanımlı ve kendini yetiştiren bir gençliğe sahibiz. AK Parti gençliğine her zaman büyük önem veren bir partidir. Bizler ülkemizin geleceği olacağımızın idrakindeyiz. Şimdinin gençliği geleceğin güçlü yöneticileri olacağız. Bunun için boşa geçirecek zamanımız yok. 2023 ve 2071 hedefleri için var gücümüzle çalışıyor kendimizi yetiştiriyoruz. Gençlik Kolları Başkanımız Melih Ecertaş'a düzenlenen bu gençlik kampı için teşekkürlerimizi sunarız."dedi.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2016, 12:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER