banner1029

ACIPAYAM ATİYE'YLE COŞTU

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle geleneksel olarak düzenlediği Gençlik Konseri, Denizli merkezin ardından Acıpayam ilçesinde devam etti.

ACIPAYAM ATİYE'YLE COŞTU
Acıpayam İlçe Stadyumu'nda yapılan Gençlik Konseri'nde pop müziğin sevilen isimlerinden Atiye, Acıpayamlılar için sahne aldı. Acıpayamlıların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, konser alanı erken saatlerden itibaren doldu. Sahneye ilk olarak "Bu gece soygun var" isimli şarkısını söyleyerek çıkan Atiye, birbirinden güzel şarkılarıyla gençleri coşturdu. MTV Avrupa Müzik Ödülleri En İyi Türk Sanatçı Ödülü sahibi Atiye, sempatik hareket ve danslarıyla büyük beğeni toplarken, özellikle dansçılarıyla birlikte yaptığı gösteriler gençler tarafından uzun süre alkışlandı. Konserinde herkesin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlayan Atiye, Acıpayam ve Denizli'de olmaktan çok mutlu olduğunu belirterek, "Denizli'ye sık sık geliyorum. Birkaç hafta önce yine Denizli'deydim. Denizli'yi çok seviyorum" dedi. Herkese iyi eğlenceler dileyen Atiye, konseri düzenleyen Denizli Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür etti. 

Konserin ardından Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan ve Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, ünlü sanatçı Atiye'ye çiçek verdi. Tüm Denizlililerin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlayan Gökoğlan, Sanatçımız Atiye'ye teşekkür ediyorum" diye konuştu. 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2015, 13:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
ail
ail - 3 yıl Önce

şu haber için insan 3-4 resim koyar ya

SIRADAKİ HABER