Ak Parti Pamukkale ilçe başkanı Uğur Gökbel, ilçe başkanlığında basın mensuplarının karşısına çıktı. Gökbel, "Göreve geldiğimiz 28 Ocak 2018 tarihinden bugüne kadar 6 yıla yakın bir zamandır Pamukkale İlçe Başkanlığı görevini Ana Kademimiz, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ve 61 Mahalle Başkanımız ve sandıklarımızda görev alan yol arkadaşlarımızla ile birlikte yürütmekteyiz AK Parti bir millet hareketidir Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde milletimizin güven ve desteği ile bugünlere ulaşmış tarihi başarılara imza atmış yapılamaz denilenleri başarmış bir partidir.
Kurulduğumuz ilk günden beri milletimizi hayallerine kavuşturduk ve bizde bu süreç içinde son 6 yıllık dönemde yol arkadaşlarımızla birlikte öncelikle 2018 genel seçimlerimiz akabinde 2019 yerel seçimlerimiz ve son olarakta 14 ve 28 Mayıs seçimlerimizi gerçekleştirdik." dedi. 

Gökbel, "Dava şuuru fedakâr insanların omuzlarında yarınlara taşınır bu güne kadar bu kutlu yürüyüşe emek vermiş herkese şükranlarımı sunuyorum ebediyete göç edenleri rahmetle yâd ediyorum bu bir hizmet seferberliğidir görev süremiz boyunca hakkıyla ve layıkıyla vazifemizi yerine getirdiğimize inanıyorum." ifadelerini kullandı. 

Gökbel, "Böylesine büyük bir siyasi oluşumun içerisinde olmaktan onur duyduğum AK Partimizde Parti üst yönetimimiz ve şahsımı hiçbir zaman yalnız bırakmayan yürütme yönetim kadın ve gençlik kollarım mahalle yönetimlerimiz sandık kurullarımız ve üyelerimizle yaptığımız değerlendirmelerle gönül birliği ile aldığımız karar sonucunda Pamukkale ilçe başkanlığı görevimden ayrıldığımı ifade ediyorum." dedi. 

Chp’li Arpacı’dan Bakan Şimsek’e Zor Soru: Gri Liste Utancımız Ne Zaman Sona Erecek? Chp’li Arpacı’dan Bakan Şimsek’e Zor Soru: Gri Liste Utancımız Ne Zaman Sona Erecek?