Fortuna Yachts Cmb Yat tarafından üretilen, markanın en dikkat çekici modellerinden biridir. Kısa süre içerisine çok yoğun bir ilgi ile karşılaşan modelin kendine ait sayısız özelliğe sahip olduğu söylenebilir. Eğer sizlerde denizleri hayal ettiğiniz ötesini, tasarım detayları ile dikkat çekmeyi başaran modeller ile keşfetmek istiyorsanız Fortuna modelin sizler için ideal bir seçenek olacağını bilmelisiniz.

İsteklerini Tam Anlamıyla Karşılayan Teknik Detaylar

Yat olarak değelerlendirilen deniz araçları kendilerine ait benzersiz özellikleri ile dikkat çekerler. Yoğun bir ilgi ile karşılaşmalarına yol açan çok sayıda özellikleri olduğunu söylemek mümkündür. Bu açıdan değerlendirildiğinde sıradan bir araçtan ziyade, hayallerinizden daha fazlasını sizlere verecek önemli bir parça oldukları söylenebilir.

10 knots seyir hızı ve 15 knots maksimum hız ile ideal bir deneyim vadeden Fortuna modeli teknolojik yeniliklerin gerisinde kalmaması adına özel olarak üretilmiştir. Kendine ait benzersiz özellikler ile donandığını söylemek mümkündür. Bu denli yoğun ilgi ile karşılaşmasını sağlayan en önemli etkenlerden biri ise üretim esnasında kullanılan malzemelerdir.

Kompozit elyaf, epoksi ve corecell köpük gibi benzersiz ve dayanıklı malzemeler ile üretilen modeller, uzun süreli kullanım vadederler. Bu durum yoğun bir ilgi ile karşılaşmalarını sağlayan en önemli etkenler arasındadır. Eğer sizlerde hayal ettiğiniz yatı satın aldığınızda uzun süre boyunca herhangi bir problem ile karşılamamak istiyorsanız Fortuna modelinin bu isteğinizi karşılayacak, eşsiz bir model olduğunu söylemek doğru olabilir.

47,55 Metrelik Gösterişli Tasarım

Hobinizi yaşam amacınıza dönüştürmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz çeşitli seçenekler olduğunu söylemek mümkündür. Yat ve mega yat modelleri arasından seçim yapmaya çalışırken dikkat edilmesi gereken bazı etkenler bulunur. Bu etkenlerin başında ise istek ve ihtiyaçlarınız gelir.

DSO Başkanı Kasapoğlu, HOMETEX24’te Denizlili Firmaları Yalnız Bırakmadı DSO Başkanı Kasapoğlu, HOMETEX24’te Denizlili Firmaları Yalnız Bırakmadı

Belirli bir maddi olanak ayırdığınız ve satın aldığınız deniz araçları olan yatlar teknik detayları ile ön plana çıkması gereken araçlardır. Özellikle tercihinizi yatlar ile yapmayı düşünüyorsanız istek ve ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayan bir karar vermelisiniz.

Benzersiz özellikleriyle görenleri kendine hayran bırakmayı başaran Fortuna Yachts ayrıcalıklı bir kullanım sunmayı hedefliyor. Denizde geçirdiğiniz vaktin daha özgür ve daha güvenli hale gelmesi konusunda önemli bir rol oynayan model, teknik detayları göz önünde bulundurulduğunda dikkat çekici çok sayıda özelliğe sahiptir. Denizde geçirilen vaktin keyifli olmasını sağlayan pek çok etken olduğunu söylemek mümkündür. Ancak denizde vakit geçirirken kullandığınız araç yeterince güvenli değilse ve teknik konular konusunda başarısızsa bu durum keyfinizin yerinde kalabileceğini gösterir. Keyfinizi maksimize etmek, hobiniz gerçekleştirirken hayatınızın en kıymetli anları yaşamak ve tüm bu süre zarfı boyunca güvende olmak istiyorsanız yapmanız gereken gösterişli tasarımı ve güvenlik detayları ile dikkatleri üzerine çeken modelleri tercih etmek olmalıdır. Böylelikle güven problemlerinin giderilmesini sağlayabilir, hem konforlu hem de dayanıklı bir seçenekten yana yaptığınız tercih ile deneyimizin uzun yıllar boyunca devam etmesini sağlayabilirsiniz.