Sağlık Bakanlığı ve 2016-2017 yıllarında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı görevlerinde bulunan Mehmet Müezzinoğlu, Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i ziyaret etti. Müezzinoğlu’nu BELKÜM’deki makamında ağırlayan Başkan Şevik, kendisine belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi, son kitabı “İdealist Bir Cumhuriyet Hekimi: Dr. Behçet Uz”kitabını imzaladı.

Buldan’da kurtuluş coşkusu devam ediyor Buldan’da kurtuluş coşkusu devam ediyor

61.Hükümet döneminde Sağlık Bakanlığı, 2016-2017 yıllarında ise Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı görevlerinde bulunan Mehmet Müezzinoğlu, Buldan’a geldi. Müezzinoğlu ilk olarak Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i BELKÜM’deki makamında ziyaret etti. eski Bakan Müezzinoğlu’na belediye çalışmaları, ilçenin tarihi ve kültürel değerleri ile doğal güzelliklerinden bahseden Başkan Şevik, son kitabı “İdealist Bir Cumhuriyet Hekimi:Dr.Behçet Uz”kitabını imzaladı, Buldan’ın geleneksel el dokuması ürünlerinden hediye etti.
Eski Bakan Müezzinoğlu, Başkan Şevik ile birlikte belediye tarafından sokak sağlıklaştırması ve restorasyon uygulaması tamamlanan sokaklarıyla  kültürel, tarihi değerlerini gezdi, bilgi aldı.