Ünlü sosyal medya fenomeni ve iş kadını Dilan Polat ile eşi, iş adamı Engin Polat'ın hayatı son dönemlerde en çok merak edilen konular arasında. Peki, bu çift kimdir, kaç yaşındalar ve Engin Polat'ın serveti ne kadar? Sizler için bu soruların cevaplarını derledik.

Dilan Polat ve Engin Polat Çifti Kimdir?

Çeşme'de yaşanan tatsız olaydan, pahalı hediyelere; sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve iş adamı Engin Polat, hayranları ve medya tarafından yakından takip ediliyor. Peki Dilan Polat’ın eşi Engin Polat Kimdir? Ne iş yapıyor? Bu sorulara içeriğimizde cevap veriyoruz. Daha fazla trend haber için sitemizi okumaya devam edebilirsiniz.

Engin Polat Kimdir, Aslen Nereli ve Ne İş Yapıyor?

Engin Polat, 3 Haziran 1988 yılında İstanbul'da dünyaya geldi ve 35 yaşında. Sezgin ve Şükran Polat çiftinin en büyük çocuğu olarak, Alper Kürşat ve Kübra Polat adında kardeşleri var. İkizler burcu olan Polat, 2013 yılında inşaat sektöründeki kariyerine atıldı. Başarılı iş anlaşmaları ile kısa süre içinde sektörde adını duyuran Engin Polat, medikal estetik alanına da giriş yapmış ve Dipomed Medikal şirketinin kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır.

Engin Polat Aslen Nerelidir?

Engin Polat, İstanbul doğumlu olmasına rağmen, nereli olduğu konusunda net bir açıklama yapmamıştır. Bazı kaynaklar, Polat'ın aslen Ankaralı olduğunu iddia etmektedir.

Çiftin İş Hayatındaki Başarıları

Engin Polat ve eşi Dilan Polat, kendi markaları olan "Engin Polat for Men" ve "Dilan Polat Güzellik ve Estetik" merkezlerini işletiyorlar. En son Dubai'de bir güzellik merkezi daha açarak, işlerini uluslararası arenaya taşıdılar.

Tatildeki Skandal Olay

Çeşme tatilinde yaşanan tatsız bir olaya Engin Polat'ın kibarca müdahalesi ile çözüm getirilmiştir. Dilan Polat'ın bir erkek hayranı, fotoğraf çekilirken sınırları zorlayan bir davranışta bulunmuş; fakat Engin Polat, eşini koruyarak olayı tatlıya bağlamıştır.

Denizlili Gençten Denizin Altında Evlenme Teklifi Denizlili Gençten Denizin Altında Evlenme Teklifi

Dilan Polat ve Engin Polat, iş ve özel yaşamlarıyla adından sıkça söz ettiren, merak edilen bir çift. Çiftin markaları, sosyal medya paylaşımları ve lüks yaşam tarzı, her daim gündem olmaya devam ediyor. Dilan Polat ve Engin Polat hakkındaki en güncel bilgiler ve detaylar için İstanbul Gazetesi adresini takip edebilirsiniz.