Denizli'de Başkan Çavuşoğlu Görevi Zolan'dan Devraldı Denizli'de Başkan Çavuşoğlu Görevi Zolan'dan Devraldı

Cumhur İttifakı'nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi açıkladığı projeleri, seçmen tarafından karşılık buldu. Başer’in pek çok otomobil ve motor sporu tutkununu heyecanlandıran Go Kart ve Drag Pisti Projesi, en çok konuşulan projelerden biri. Kentte motospor tutkunlarının pek çoğunun bir araya geldiği Denizli  Otomobil Sporcuları Derneği, projenin detaylarını öğrenmek beklentilerini anlatmak için haftasonu 3. Saniye’de bir araya geldi. Dernek bu toplantıya Ekrem Başer’i de davet etti.

(DOSDER) Denizli Otomobil Sporları Derneği'nin hafta sonu etkinliğine konuk olan genç siyasetçi, otomobil tutkunlarını heyecanlandıran projesi hakkında detayları anlattı, dernek üyelerinin proje ile ilgili beklentilerini dinledi.

Onlarca dernek üyesinin konuşmasını sık sık alkışlarla kestiği Başer , kalabalığa “31 Mart’ta buluşmayı heyecanla bekliyoruz” diye seslendi. Başer, “Sizlerin destekleriyle bunu gerçekleştireceğiz. Nasıl antalya Kepez Belediyesi bunu hayata geçirdiyse, inşallah biz de göreve geldiğimizde bu projeyi hayata geçireceğiz arkadaşlar” diye konuştu.
 
Merkezefendi Go Kart ve Drag Pisti, özellikle yıllardır sokak araları ve çevre yollarında hız ve drift gibi tutkularını yaşamaya çalışan çok sayıda otomobil sporseverlerinin bu hobilerini güvenilir ve konforlu alanda gerçekleştirmelerini sağlayacak. Bu tutkuları yüzünden astronomik trafik cezaları yiyen otomobil sporu tutkunları özellikle bu konu yüzünden projenin gerçekleştirilmesini bekliyor.