banner1348

İtalya Büyükelçisi'nden DENİB’e Ziyaret

İtalya’nın Ankara Büyükelçisi Luigi Mattıolo, Pamukkale Hierapolis Antik Kenti İtalyan Kazı Heyeti Başkanı Prof. Dr. Francesco D’andria, Prof Dr. Grazia Semeraro ve Dr. Nalan Fırat’ın yer aldığı bir heyet dün Denizli İhracatçılar Birliği’ne ziyaret gerçekleştirdi.

İtalya Büyükelçisi'nden DENİB’e Ziyaret
İtalya’nın Ankara Büyükelçisi Luigi Mattıolo DENİB'i ziyaret etti. DENİB Başkanı Süleyman Kocasert’in ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, Denizli ilinin sosyal, kültürel ve ekonomik yapısı ve Denizli İhracatçılar Birliği’nin faaliyetleri ile ilgili bilgiler paylaşıldı. Türkiye-İtalya arasındaki işbirliği fırsatlarının da değerlendirildiği görüşmede, 2017 yılının şubat ayında Denizli’de düzenlenecek olan “İtalya Günleri” ile ilgili yapılabilecek faaliyetler ile ilgili konulara değinildi.

KOCASERT TEŞEKKÜR ETTİ

Toplantının ardından DENİB Başkanı Sayın Süleyman Kocasert, İtalya Büyükelçisi Luigi Mattıolo ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Görüşme DENİB Başkanı Süleymen Kocasert'in İtalya Büyükelçisi Luigi Mattıolo'a hediye taktimi ve fotoğraf çekimi ile bitti.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2016, 14:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER