Erdoğan: 2018’de de Projeler Üretmeye Devam Edeceğiz

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan 2018 yılında Denizli üretimi ve istihdamına katkı sağlayacak projeler üretmeye devam edeceklerini belirterek Erdoğan, “yeni yılın sağlık ve huzur içinde geçmesini diliyoruz.” dedi.

Erdoğan: 2018’de de Projeler Üretmeye Devam Edeceğiz

HABERDENİZLİ.COM 

DTO Başkanı Uğur Erdoğan  yeni yıl mesajı yayınladı. 2018’i heyecanla karşıladıklarını ifade eden Erdoğan, şıu ifadeleri kullandı; 

“Denizli Ticaret Odası olarak, ilimizin ve ülkemizin kalkınması adına sosyal ve ekonomik anlamda 2017’yi oldukça yoğun geçirdik. 2018 yılında da aynı amaç doğrultusunda çalışmalarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz. Bu çerçevede; Denizli ve ülkemiz adına yararlı olacağını düşündüğümüz bölgemizin tanıtımı ile ilimizin üretimi ve istihdamına katkı sağlayacak projeler üretmeye, diğer kuruluşlar tarafından üretilen projeleri desteklemeye devam edeceğiz. Yeni yılın, daha güzel ve daha kazançlı bir yıl olmasını istiyoruz. Bu yolda atacağımız adımların arzuladığımız sonuca ulaşmasını, umutlarımızı, hedefimizi ve amaçladıklarımızı yine birlik ve beraberlik içinde hayata geçireceğiz.”
“Unutulmasın ki, her yenilik yeni bir umuttur. Bu inançla, 2018 yılını bizler de herkes gibi iyi duygularla karşılıyoruz. İnsanımızın, yeni yılı sağlık ve huzur içinde geçirmesini diliyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER