Açılış Günü Araç Alan Herkesin Deposunu Doldurup Noter Masrafını Karşılayacaklar

Denizli’de OTONOMİ resmi açılışını Cumartesi günü saat 12.00 ile 14.00 arasında Beylerbeyi’nde bulunan yerinde yapacak.

EKONOMİ 20.11.2019, 12:26 20.11.2019, 16:28
Açılış Günü Araç Alan Herkesin Deposunu Doldurup Noter Masrafını Karşılayacaklar

Açılış için Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Basın Merkezi’nde bir toplantı düzenleyen Otonomi Yönetim Kurulu Başkanı Berzan Taşer, Denizlililerin bu açılışa davetli olduğunu açıkladı.

Başkan yardımcıları ile birlikte toplantıda konuşan Otonomi Başkanı Berzan Taşer, açılışa özel sürprizlerin de olduğunun altını çizdi. Başkan Taşer, açılışın olduğu gün otomobil alanlara noter parasının ücretsiz olduğunu ve bir depo benzin hediye edeceklerini ifade etti. Başkan Taşer, “Bu konuda bir sınırım yok” dedi. Toplantıda Otonomi’nin açılışında emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür eden başkan Taşer, “Öncelikle büyükşehir belediye başkanımız Osman Zolan’a sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Burada çok emeği vardır. Otonomi, 100 dönümlük bir yere kurulmuş yaklaşık 150 galeriyi bulunduran önemli bir ikinci el merkezidir. Buraya gelen vatandaşlar araç alırken gönül rahatlığı ile alabilir. Otonomi, güven demektir. Herkesi bu açılışımıza bekliyoruz” diye konuştu.

Taşer ayrıca, yeni yılda galericilerin yetki ve yeterlilik belgesi bulundurması gerektiğini aksi takdirde satış yapmayacağını altını çizdi.

Açılış Günü Araç Alan Herkesin Deposunu Doldurup Noter Masrafını Karşılayacaklar

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (1)
Mehmet 1 yıl önce
Sitenizden araç aldık 3 gün conta yaktı sözde satıcı 1500 tl sen karşıla gerisi benim dedi bizi oyalayıp tamirci yle ikisi araç üst kapak değişip geri hiç bir şey yapılmamış