Ensar Vakfı Denizli Şubesi Çınar Kitap Kahve'de bir yazar bir eser buluşmaları kapsamında Eğitimci- Yazar Veli Demir İlkokul ve Ortaokul öğrencileriyle bir araya geldi. Onlara yönelik kaleme almış olduğu eserlerini Çınar Kitap Kahve'deki öğrencilerin adlarına imzalayarak hediye etti.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği programda,  Yazma ve okumanın önemine vurgu yapan Eğitimci Yazar Veli Demir, ülkemiz insanı, gençliği ve çocukları için hakkı ve Hakikati yazmaya, anlatmaya devam ediyoruz. Tüm derdimiz ve gayretimiz nesillerimize kalıcı eserler bırakmaktır. Allah aşkını, Peygamber sevdasını, Milli ve manevi değerlerimizi yazmış olduğumuz bu eserlerle nesillerimizle buluşturuyoruz. dedi

Veli Demir'in kaleme almış olduğu eserler şöyle; "İnancın zaferi", "28 Şubat Zulmü ve Darbelerin iç Yüzü", "Kur'an Işığında Hakk'ın Hakimiyeti", "İslam'da İlim ve Eğitim", "İbret Sahneleri", "Hikmet Pırıltıları", Sevgi Çiçekleri", "Allah Aşkı", "Peygamber Sevdası", "Sevimli Hayatlar", "Sevda Yüklü Fidanlar", "Rahmet Damlaları" Veli Demir'in bu eserleri Denizli'de Çınar Kitap Kahve'de ve Ayraç kitabevinde de yerini aldı.

veli-demir-ensar-kitap-kirtasiyeveli-demir-ensar-kitap-kirtasiye-1