Seviye Okullarında Online Eğitim Süreci Başladı

Özel Denizli Seviye Okulları uzaktan eğitim (online) sürecine 23 Mart bugün itibariyle başladı.

EĞİTİM 23.03.2020, 17:56 23.03.2020, 18:22
345
Seviye Okullarında Online Eğitim Süreci Başladı

HABERDENİZLİ.COM

Özel Denizli Seviye Okulları uzaktan eğitim programı için 23 Mart bugün itibariyle online ders sistemine geçiş yaptı. Dersler haftada 40 saat olmak üzere canlı olarak anlatılacağı belirtildi.

Özel Denizli Seviye Okulundan yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi: "Saygıdeğer Öğretmenlerimiz ve Sevgili Öğrencilerimiz, Dünya genelinde yaşanan coronavirüs salgınının ülkemize etkisini en aza çekmek amacıyla MEB’in aldığı karar doğrultusunda  ülkemiz genelinde uygulamaya konulan uzaktan eğitim (online) sürecine Haftada kırk saat olmak üzere canlı olarak dersleri anlatım yapacağımız sistemimize Seviye Eğitim Kurumları olarak Pazartesi günü başladı. Bu sürecin sağlıklı ve başarılı geçmesi ile bu sürecin en kısa sürede sona ermesi en büyük temennimizdir.

Bu süreç içerisinde ülkemizdeki tüm öğrencilerin yararlanabileceği ve destek  olması amacıyla ücretsiz bir şekilde yayınlarımızın içeriğine www.seviyedijital.com ve www.ozgunkitap.com adreslerimizden kolayca ulaşabilirler.

Bu doğrultuda Tüm öğretmen ve öğrencilerimiz dijital platformlarımıza kolayca üye olabilirler ve yayınlarımızı hem online hem de offline olarak akıllı tahtalarda, Android ve IOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda doğrudan kullanabilirler.

Seviye Eğitim Kurumları olarak Bu süreçte yaşayacağınız problemler ve sıkıntılarda teknik ve akademik ekiplerimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Tüm eğitim kadromuz ile öğrencilerimize başarılar, sağlıklı ve mutlu günler diliyoruz." denildi.

SEVİYE EĞİTİM KURUMLARI TARAFINDAN ŞU AÇIKLAMALARA YER VERİLDİ

"Tüm okullarımız ellerinden gelen gayreti göstererek öğrencilere ulaşmanın yollarını ayırıyorlar. Öğretmenlerimiz öğrencileriyle olamamaktan dolayı çok üzgünler.Yapmış olduğumuz uygulamalarla sadece öğrencileri değil öğretmenlerimizi motive etmeye çalışıyoruz.Velilerimiz şunu unutmamalılar öğretmenliği bir meslek olarak görmüyoruz onu hissediyoruz onlarla aynı kaygıları yaşıyoruz.Bu süreci daha doğru atlatabilmelisin için onların desteğine ihtiyacımız var.Sabırla yaptıklarımızı izlesinler ve öğrencilerimizi evlerinde takip etsinler diyorum."

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
parçalı az bulutlu
Denizli Büyükşehir Belediyesi facebook twitter instagram youtube iletisim denizli buyuksehir belediyesi