Milli Eğitimde Toplantılar Devam Ediyor

Denizli Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, il genelindeki toplantılarına devam ediyor.

EĞİTİM 27.06.2014, 17:10 27.06.2014, 17:16
Milli Eğitimde Toplantılar Devam Ediyor
Denizli Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, il genelindeki toplantılarına devam ediyor. 
Denizli İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz İlimiz Merkezefendi İlçesi Dr. Bekir Sıddık Müftüler Anadolu Sağlık Meslek Lisesi idarecileri ve öğretmenleri ile okullarında bir araya geldi. Okulların yaz tatiline girmesi ile mesleki çalışmalarına devam eden öğretmenleri okullarında ziyaret eden Müdür Oğuz, öğretmenlerle tanışma fırsatı buluyor ve yaz tatili öncesi başarılı bir yıl geçirdiklerinden dolayı tebrik ediyor.
Okula yaptığı ziyarette Şube Müdürleri Mustafa Vural, Fikret Sarısoy ve Ramazan Yılmaz ile okul müdür vekili ve öğretmenler hazır bulundu.
Öğretmenler odasında öğretmen ve idarecilerle bir araya gelen Oğuz,“ Öğretmen arkadaşlarımızla bir arada bulunmak bizi mutlu ediyor. Vakit buldukça okullarımızda öğretmenlerimizle bir araya gelmeye çalışıyorum. Sizler eğitimin can damarısınız, olmazsa olmazısınız. Çalışma hayatınızda hepinize üstün başarılar ve şimdiden iyi tatiller diliyorum” dedi.
Müdür Oğuz, ziyaretinde ayrıca bu yaz itibari ile emekliye ayrılacak olan okul meslek dersleri öğretmeni Nursel Yalçıner’e yaptığı hizmetlerinden dolayı plaket ve çiçek takdim ederek, emeklilik hayatının mutlu ve huzurlu bir şekilde geçmesini diledi.
Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)