banner1348

Eksikler Bir Bir Tamamlanıyor

Eğitime katkıları ile bilinen hayırsever Serpil Kabaklıoğlu bugün Vali Dr. Ahmet Altıparmak ile 4’üncü protokolünü imzaladı.

Eksikler Bir Bir Tamamlanıyor
Denizlili hayırseverlerin eğitime katkıları devam ediyor. Denizli Valiliğinde bugün gerçekleşen okul protokolü, hayırsever Serpil Kabaklıoğlu ve Vali Altıparmak arasında gerçekleşti.

Geçtiğimiz yıllarda da eğitime katkıları ile bilinen Serpil Kabaklıoğlu, Hacı Salih Kabaklıoğlu İmam Hatip Lisesi pansiyonu yapımında katkı sağlamış bunun yanı sıra 2001 yılında 18 derslikli Hacı Serpil Kabaklıoğlu Ortaokuluna 400 bin TL’lik, 2011 yılında 8 derslik Nedime Kabaklıoğlu Anaokulu yapımı ve bugünde 400 bin TL’lik Pamukkale Deliktaş Mahallesi Hacı Serpil Kabaklıoğlu Ortaokulu bahçesinde faaliyete geçecek 3 derslik anaokulu yapımında katkıda bulundu.

Vali Altıparmak gerçekleşen okul protokolünde Denizli’nin anaokulu için 500 dersliğe ihtiyaç olduğunu belirterek “500 dersliği tamamlamamız kolay değil. Göçlerle birlikte nüfus giderek artıyor, azalmıyor. Hayırseverlerimizi ikna ederek bu açığı kapatmak zorundayız” diye konuştu.

Bugünkü protokolde hayırsever Serpil Kabaklıoğlu’na oğlu Salih Kabaklıoğlu da eşlik etti.

Sena Kuru 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2016, 17:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER