banner1348

DSO, Üyelerine “Duygusal Zekalı Liderlik Eğitimi” Verdi

Denizli Sanayi Odası tarafından düzenli olarak yapılan eğitimlerde sıra, üyelerden gelen yoğun talep üzerine "Duygusal Zekalı Liderlik” eğitimindeydi. Kal-Der tarafından verilen eğitimde, “Liderlik Nedir?, Lider mi Doğulur, Lider mi olunur?  Duygusal Zeka Nedir, Liderlik Neden Önemlidir? Endüstri 4.0’a Uyum ve T-Liderlik İçin Nelere Dikkat Edilmeli?” soruları interaktif yöntemlerle cevap buldu.

DSO, Üyelerine “Duygusal Zekalı Liderlik Eğitimi” Verdi
banner1336

Denizli Sanayi Odası (DSO) tarafından 13 Nisan 2017 Perşembe günü, DSO üyelerine yönelik olarak düzenlenen "Duygusal Zekalı Liderlik” eğitimi, eğitimci Meltem Onay tarafından verildi.

Eğitimde katılımcılar; globalleşen dünyanın kaçınılmaz olduğu bir dönemde, teknolojinin hızla ilerlediği ve Endüstri 4.0 ile yeni bir çağın yakalanmaya çalışıldığı bu süreçte, artık her şeyin değişmek zorunda olduğu ana teması üzerinden bilgiler verildi. Liderlik kavramı yerine “yönder” tanımının kullanılmaya başlandığı; “öngörü” yerine, “uzgörü” sahibi kişilerin, işletmelerini belirli konumlara taşımalarının şart olduğu üzerinde tartıştılar. Eğitimde ayrıca bu yüzyıl işletmelerin sürdürülebilir kalkınmayı sağlarken, sürdürülebilir liderlerin de belirli yetenek ve yetkinliklerle donanmaları gerektiği üzerinde duruldu. “Başarılı Liderlik” konusunda verilen bu eğitim sonucunda, yöneticilerin ihtiyacı olan “yeni ve farklı dünya ölçeğine uyumlu bir bakış açısının”; duygusal zeka boyutları ile nasıl şekilleneceği anlatıldı.


 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER