Denizli Çözüm Kurs Merkezi Başarıya Ödül Sınavı Yapacak

Denizli Çözüm Kurs Merkezi, ortaokul ve lise düzeyinde öğrencilere yönelik ücretsiz ‘Başarıya Ödül Sınavı’ yapacak. Yüzde 100’e varan indirim fırsatı sunan 19-20-22 Mart tarihlerinde gerçekleşecek ödüllü sınavda öğrenciler hem varsa konu eksikliklerini görecek hem de seviyelerini ölçme fırsatı bulacak.

EĞİTİM 16.03.2021, 14:46
Denizli Çözüm Kurs Merkezi Başarıya Ödül Sınavı Yapacak

HABERDENİZLİ.COM

17 yıldan bugüne eğitim hayatına katkı sunduklarını belirten Denizli Çözüm Kurs Merkezi Kurucu Ortağı Gökhan Aydın, şunları söyledi; “Çözüm Kurs Merkezi olarak yıllardır en büyük gayemiz eğitimde çocuklarımıza, gençlerimize rehber olmak, yol göstermektir. Amacımız bu güzel ve başarılı şehrimize hizmet etmektir. Çözüm Kurs Merkezi olarak 2004 yılından bugüne binlerce öğrencimizi hayallerindeki liseler ve üniversiteler ile buluşturduk ve buluşturmaya devam ediyoruz. Yüzlerce Türkiye dereceleri çıkardık. Bu kolay bir şey değil, ciddi bir iştir. Bizler Çözüm Kurs olarak, deneyimli kaliteli öğretmen kadromuzdan, disiplinli ve ciddi tavrımızdan ödün vermeden bu yolda yürümekteyiz. Ayrıca öğrencilerimize kütüphane ortamı sunarak her zaman ders, etüt dışında da ders çalışma imkanı veren bir kurumuz. Her zaman en iyisi için çalışmaya devam edeceğiz. Denizli’nin en tecrübeli en kaliteli en istikrarlı kurumu olarak bu marka şehri daha ileriye taşımak için gayret edeceğiz. Rehberlikle çocuklarımıza kılavuz olarak, doğru yönlendirmeye devam edeceğiz. Kişiye özel verimli ders çalışma programlarından, öğrencilerimizin eksiklerini gidermekten, sıklıkla yaptığımız veli toplantılarımızdan, tüm sınavlarımızı Türkiye geneli yapmaktan vazgeçmeyeceğiz.”

“ÖĞRENCİLERİ SINAVA DAVET ETTİ”

Çözüm Kurs Merkezi, her yıl geleneksel olarak yaptığı ‘Başarıya Ödül Sınavı’nı bu yıl 19-20-22 Mart tarihlerinde ücretsiz gerçekleştirecek. Tüm öğrencileri sınava davet eden Gökhan Aydın, “Başarıya Ödül Sınavı 5-6-7 ile 9-10-11’inci sınıflara yönelik düzenlenecek. Kolayca öğrencilerimiz www.cozumkursmerkezi.com adresinden başvurusunu yapabilir. Sınav sonrası katılan öğrencilerimize tüm detaylarıyla sınav sonucunu duyuracağız. Dolayısıyla öğrencilerimiz, varsa konu eksikliklerini ve başarılarını açıkça görecek. Yüzde yüze varan indirim imkanı sunan ve yüz yüze yapılacak sınavımızda tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar (0)